Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Jeździcie na rowerach?

Jeździcie na rowerach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 370
Post 2018-07-06, 08:59  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Dużo jeździcie na rowerach? Pytam, bo u mnie wygląda to tak, że w zasadzie to każdą wolną chwilę poświęcam na jazdę na rowerze.
Ile w ciągu dnia robicie km? Jakimi rowerami jeździcie na co dzień? Jakie trasy preferujecie?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 537
Post 2018-07-06, 11:45  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Rower - spoko sprawa. W zasadzie jak jest przyzwoita pogoda, to od kwietnia do końca października można normalnie pedałować do pracy, na zakupy czy rekreacyjnie. Rower to chyba jedna z lepszych form aktywności fizycznej.
Wydziela najwięcej endorfiny wg mnie.
Kompromisem pomiędzy rowerem górskim (crossowym) a miejskim są rowery trekkingowe.

No i i zastanawiam się nad kupnem roweru elektrycznego;
https://ride-e.bike/wady-i-zalety-rowerow-elektrycznych/

Czytam o zaletach takich rowerów i wiele z nich mnie przekonuje. Szczególnie jeśli chodzi o jazdę pod górę.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 360
Post 2018-11-29, 20:44  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Ja preferuję trasy szosowe też jeżdżę na rowerze który jest dostosowany . W sezonie jestem w stanie zrobić kilkaset kilometrów
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-03-29, 17:35  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Jeżdżę rekreacyjnie i kilometrów nie liczę, ale bardzo lubię ten rodzaj wypoczynku, super sprawa.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-08-29, 13:24  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Bardzo lubię jazdę na rowerze i bardzo się cieszę że nasze dziecko dorosło do rowerka. Zaraz jak wróci z wakacji idziemy po rower. Wiem że muszę dbać o jego bezpieczeństwo, dlatego Podszkoliłem się na temat najlepszych kasków, oraz jak odpowiednio dopasować kask i na co zwracać uwagę.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 360
Post 2020-04-22, 19:10  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Jakbyście szukali sprawdzonych sklepów rowerowych
z bogatym asortymentem, dobrymi cenami i profesjonalnym doradztwem to szczerze polecam https://www.drerowery.pl/ . Znajomi sobie również chwalą
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 909
Post 2024-06-04, 13:25  //  Jeździcie na rowerach? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy jakie to są drogi leśne.Ja osobiście wybieram drogi pozarowe są one dość utwardzone i treking sobie radzi ,omijam inne acz kolwiek zarza się czasem zabłądzić wtedy polecam suche dni lub przynajmniej tydzień po opadach

Tak poza tym jeśli mogę tutaj polecić dobry rower elektryczny to będzie to marka Fischer https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bike-trekking,2,15375 Na stronie są ich rowery.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Jeździcie na rowerach?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!