Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jestem nieudacznikiem

Jestem nieudacznikiem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-03-16, 10:39  //  Jestem nieudacznikiem Odpowiedz z cytatem
Mieszkam z rodzicami, nie mam prawa jazdy, skończyłem studia, ale od ponad pół roku jestem bezrobotny. Jestem głupkowaty, słabo oczytany, nudny, umiem rozmawiać tylko o głupotach i zgrywać się, w wielu sytuacjach nie mogę się odnaleźć i cały czas boję się o jutro
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-03-16, 11:18  //  Jestem nieudacznikiem Odpowiedz z cytatem
Spokojnie Jakieś zalety na pewno masz. Najważniejsze to pokonać swoje kompleksy. Wyolbrzymiasz swoje złe cechy a nie dostrzegasz dobrych. Zerknij sobie na ten artykuł:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/ofiara-losu/

Jest tam opisane jak przestać być taką ofiarą losu i wziąć się za Ciebie.

Druga opcja to stany depresyjne. Zastanawiałeś się nad tym aby porozmawiać o tym z lekarzem ?
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-03-16, 11:56  //  Jestem nieudacznikiem Odpowiedz z cytatem
Jeśli czujesz się źle ze swoim stylem bycia, problemach w rozmowach z innymi, to możesz to zmienić. Przeczytaj książkę o pozytywnym nastawieniu, zastosuj się do rad w niej zawartych, ćwicz odgrywanie krótkich scenek sprawdzających czy coś się zmieniło w Twoim zachowaniu. Znajdź sobie hobby - nie musi być jakieś ekstremalne - czytanie, rowerowe wycieczki, robienie zdjęć dżdżownicom, zwiedzanie opuszczonych ruder. Cokolwiek,o czym będziesz chciał i mógł powiedzieć drugiej osobie coś ciekawego, coś czego ona z pewnością nie wie.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jestem nieudacznikiem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!