Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » miękki problem

miękki problem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
hardcoreragga

Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 1
Post 2013-06-07, 15:01  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Moze sie trafi ktos z podobnych failem... mam 22 lata i kiedy jestem z laską i robi się gorąco wszystko działa bez zaruztu, jestem napalony i mój maly stoi, ale kiedy przychodzi do zalozenia gumki to nagle mieknie i nie wiem o co kaman. Probowalismy miliard razy, rzadko kiedy cos z tego wychodzi, a muze powiedziec ze wczesniej sprawa nie miala miejsca. ogarniacie jakies w miare bezpieczne wspomaganie w takiej sytuacji?
Reklamy
fister

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 3
Post 2013-06-24, 09:44  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Może ogarnij aptekę i zapytaj o permen, na mnie działa. Długo się wstrzymywałem przed chocby wymówieniem tego problemu na glos, ale pani w aptecznym okienku wiedziała czym mi pomoc. Do tego powiedziała, ze to jest pewne pod względem medycznym. To się bierze regularnie tak jak witaminy, i po kilku tygodniach zapominasz ze mialeś z czymkolwiek problem, organizm wraca do normy. ta kobieta nawet nie wie jak jestem jej wdzięczny za polecenie tego...
Cieciu

Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 17
Post 2013-06-26, 10:10  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Moze to jednak stres jest?
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2013-07-02, 10:29  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
przy 22 latach nie trzeba zadnego permenu tylko wyluzowac psychike i nie spinaj sie a bedzie ok
Atrix

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 16
Post 2013-07-18, 19:33  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
dziwne skoki hormonalne, erekcja jest też związana z ciśnieniem krwi. problem może być po stronie psychicznej ale na wszelki wypadek zapisz się do kolejki do kardiologa albo kogoś od naczyń. ps. wiedzieliście, że zrobienie testu ciążowego przez mężczyzn wykrywa raka jąder? lekarze zalecają podkradać kobitkom testy i sprawdzać czy nie wyjdzie wynik pozytywny. związane to jest z wydzielaniem jakiegoś hormonu gdy ma się raka.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2013-08-16, 05:04  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że za bardzo się spinasz na myśl, że lada moment poruchasz i mały nie daje rady w tym stresie. Albo jesteś uczulony na latex :>
punia

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 2
Post 2013-08-31, 14:06  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Chłopcze żadne tabletki Ci na to nie pomogą
Tu chodzi co się w twojej głowie robi gdy zbliża się ten kumulujący moment, jak dla mnie za bardzo się stresujesz i stąd wychodzi problem. Nie myśl za dużo tylko na luzie podchodź do tego i czerp przyjemnosci jakie niesie sex:) Powodzenia
Pumba

Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6
Post 2013-09-20, 10:10  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Ja obstawiam, że może wybierasz za mały rozmiar prezerwatyw i stąd taki efekt. Sam tak miałem na początku. W końcu zdecydowałem się na największy i wszystko ładnie naskoczyło.
męskość

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 3
Post 2013-10-21, 14:16  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Chyba raczej chodzi o stres...
Kraszan

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 2
Post 2013-10-28, 10:21  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Rada jest jedna, nie zakładaj samemu, tracisz koncentrację. Nie partnerka Ci ją założy, będzie to dodatkowy bodziec podniecający i problem zniknie
jenczyk

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 25
Post 2013-10-30, 15:18  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
Zainwestuj w Liderin. Bierzesz taki suplement przed stosunkiem i nawet gumka nie spuści z Ciebie powietrza Wink
torreador

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 4
Post 2013-11-26, 15:23  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
więcej luzu w sypialni, nie stresować się tak, może wcześniej niech Twoja partnerka podgrzeje jakoś atmosferę erotycznym tańcem, striptizem, wykorzystaniem jakiś wibratorów czy innych erotycznych zabawek i będzie dobrze Wink
sexy gify

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 17
Post 2014-05-26, 07:24  //  miękki problem Odpowiedz z cytatem
też to miałem, finalnie skończyło się na tabletkach anty i teraz jesteśmy już dawno małżeństwem i jest zajebiście Very Happy czasami prezerwatywy tak jakby zabierają cała frajdę , to niestety podłoże psychiczne
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  miękki problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!