Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Jakiej wysokości macie stopnie w domach na schodach?

Jakiej wysokości macie stopnie w domach na schodach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2023-08-18, 07:09  //  Jakiej wysokości macie stopnie w domach na schodach? Odpowiedz z cytatem
Jakiej wysokości macie stopnie schodów w domach ? Ja dopiero teraz zorientowałem się że mam w projekcie wysokośc stopnia 18,6 cm i nie wiem czy to ne jest za wysoko ? Dokładać jeszcze jeden stopień żeby obniżyć wysokość stopni, czy też nie bedzie to miało praktycznie znaczenia ?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-08-18, 07:37  //  Jakiej wysokości macie stopnie w domach na schodach? Odpowiedz z cytatem
A masz możliwość dołożenia stopnia? U nas też jest 18,6 czy jakoś tak i już nic nie dało się wymyślić bo nie było miejsca na dodatkowy stopień. Przecież musisz brać pod uwagę też minimalną szerokość stopnia - co w sumie jest chyba bardziej istotne, zwłaszcza przy schodzeniu żebyś miała na tyle szeroki stopień żeby stopa swobodnie sobie stanęła palcami.
Kto był w UK to wie jak wyglądają i się użytkuje schody za krótkie Wink
https://hotelsgratis.pl/co-najpierw-stopnie-czy-podstopnie/

Możesz zerknąć sobie na strone. Opisane jest tutaj co montuje się pierwsze - stopnie czy podstopnie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-11-10, 16:04  //  Jakiej wysokości macie stopnie w domach na schodach? Odpowiedz z cytatem
Nie wiecie, kogo poradzić się w kwestii budowy domu? Nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem pomocy, jeśli skorzystacie z porad dostępnych online. Do Waszej dyspozycji jest np. strona https://murowanydom.pl/ . Tam znajdziecie porady dotyczące budowy domu, projektu i różnych pomysłów na aranżację.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Jakiej wysokości macie stopnie w domach na schodach?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!