Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Jakiej marki tanie opony na zimę?

Jakiej marki tanie opony na zimę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2016-09-14, 11:40  //  Jakiej marki tanie opony na zimę? Odpowiedz z cytatem
Szukam jakiś tanich opon na zimę do mojego Opla Astra z 2011 roku. Te które mam obecnie nie nadają się do jazdy na zimę. Zależy mi na oponach w rozmiarze 195/65 R15 91 H
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2016-09-15, 05:27  //  Jakiej marki tanie opony na zimę? Odpowiedz z cytatem
A sprawdzałeś już sobie rankingi opon? Jest ich trochę i na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić które są sponsorowane a które nie. Z pewnością dobre są te od ADAC - czyli największego niemieckiego związku motoryzacyjnego.
Na tej podstawie łatwiej będzie wytypować, konkretną markę opon.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-10-07, 11:18  //  Jakiej marki tanie opony na zimę? Odpowiedz z cytatem
Prawdziwymi specjalistami w sferze opon jest firma RING z tym, że warsztat mają Gdańsku. U nas w mieście każdy ich zna bo każdy tam co roku wymienia opony i kupuje zimówki. Mają swój sklep internetowy ringopony.com.pl Moim zdaniem warto tam zobaczyć jeżeli szukamy dobrej oponki bo świetne ceny mają i duży wybór Smile
Robertos

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 14
Post 2016-10-27, 19:44  //  Jakiej marki tanie opony na zimę? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz dobrych opon jakościowo w przystępnej cenie to możesz zobaczyć na Strial, ja jeździłem na 601 i przyznam, że dobrze się prowadziły. Dobrą mają przyczepność..
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-04-24, 10:42  //  Jakiej marki tanie opony na zimę? Odpowiedz z cytatem
Ja zamawiam zawsze zimówki na logistykaopon.pl Mają ogromny wybór, bardzo dobrą jakość a co najważniejsze kupić tam można opony w cenach hurtowych a chyba nikt nie lubi przepłacać Smile
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 366
Post 2017-05-22, 10:23  //  Jakiej marki tanie opony na zimę? Odpowiedz z cytatem
Jeśli mogę coś zasugerować to czasmai opłaca sie kupić również używane opony Jest to dobre rozwiązanie jeśli nie macie dużych funduszy oraz nie eksploatujecie samochodu na potęgę.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Jakiej marki tanie opony na zimę?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!