Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania?

Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-11-26, 09:37  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Nie byłby aż tak sceptyczny pod tym kątem, pożyjemy to zobaczymy jak długo. Ale fakt faktem urządzenia AGD są teraz solidne, jednak to też(tutaj się z tobą zgadzam w zupełności) zależy od firmy.
Reklamy
Marcino

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 5
Post 2015-11-26, 15:29  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Stawiaj na sprawdzone, znane marki. Inne mogą jedynie dać dwuletnią gwarancję, gdzie po miesiącu od jej końca sprzęt nadaje się na śmietnik, bo naprawa przewyższa jego wartość. Najlepiej wybrać sprzęty marek, które oferuja przedłużoną gwarancję(nawet nie trzeba wybierać tej opcji) wtedy wiesz, że wytrzymają więcej niż te 2 lata które objęte są gwarancja producenta.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-11-30, 23:40  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Tu się nie zgodzę akurat. Electrolux u mojej babci to już w te dekady wchodzi właśnie. Very Happy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-12-03, 12:22  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Marcino raczej nie myślał o Electroluxie, bo bo znana i sprawdzona marka. I taki sprzęt należy kupować, bo wytrzyma znacznie dłużej, nie mówiąc już o tym, że zazwyczaj ma lepsze parametry niż taniocha, która nawet w czasie trwania gwarancji potrafi zaskakiwać awariami, czy różnego typu niedoróbkami.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-12-06, 11:26  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, electrolux to dobra i znana marka. Z resztą pisałem to już wyżej o ile pamięć mnie nie myli.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-03-10, 07:58  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Ja kupowałem praktycznie wszystko marki Candy. Miałem już kilka sprzętów tej firmy i bylem bardzo zadowolony. Candy produkuje w nowszych technologiach sprzęty również się nie psują

Dowodem jest pralka Candy, która dobrze służy nam od prawie 12 lat. W ostatnim czasie meblowaliśmy kuchnię oraz również zdecydowaliśmy się na wyposażenie jej w sprzęt tej firmy.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-08-24, 09:58  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Ja równiez mam pralkę od Candy. Przy wyborze kierowałem sie opiniami znajomych, kilku z nich polecało sobie ich sprzety Równiez kumpel, który pracuje w serwisie, w którym naprawia agd. Miał już do czynienia z wieloma innymi pralkami i powiedział mi,że z Candy jest niewielki problem bo pralki mają tanie części ( albo ma je na miejscu albo sprowadzenie zajmuje max kilka dni).
Jestem zadowolony. Wprawdzie sam nie piorę ale żona. Niemniej żona nie narzeka na programy prania jak w poprzedniej pralce, która miała jedynie długie programy.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2016-10-04, 21:19  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
To już od ciebie zalezy. Ja właśnie zastanawiam się nad zmywarką bo mam dość mycia naczyń. Poza tym chciałabym kupic nową lodówke bo z moją jest coś nie tak.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-09-05, 22:38  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Dobry sprzęt agd i nie tylko można kupić na pokazjach i prezentacjach firmy clavam Świetna okazja do zakupu markowych oryginalnych sprzętów
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-05-22, 12:32  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Nie musicie tak koniecznie kupować sobie sprzetów jednej marki Nie sugerujcie się tym aby kuchnia była wyposażona w produkty tylko jednej firmy. O wiele lepiej jest poczytać sobie o wlaściwościach poszczególnych sprzętów. I dopiero pod tym kątem kupować sprzęty. Nie wiem również czy warto jest kupować bardzo drogie agd z uwagi na to, ze kazdy sprzet się psuje. Zarówno tańszy jak i droższy.
Ze swojej strony mogę polecić lodówkę indesit lr6 s2 x
jest pojemna
mało awaryjna
i ma system zapobiegający gromadzeniu się szronu
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-05-25, 07:54  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Ja chyba zdecyduję się na wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Samo sieka, ubija, gotuje - to dobre rozwiązanie dla każdej pani domu. A już na pewo dla kawalera który sam szykuje sobie potrawy.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-08-13, 12:37  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Na pewno niezbędne jest żelazko i deska do prasowania.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-12-21, 22:02  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Dużo mam urządzeń electrolux, jestem zadowolony ze sprzętów tej marki, mój najnowszy nabytek to pralka perfect care. Super działa, szybko pierze, ma sporo programów i widać że po praniu nic się z nimi złęgo nie dzieje, nie mechacą się tak jak po wcześniejszej pralce
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-05-02, 12:48  //  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
No na pewno potrzebna będzie Ci pralka, więc bez zastanowienia zerknij sobie na stronę https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-pralki-do-9-kg-ranking.bhtml . Znajdziesz na niej super ranking pralek, które mają ładowność do 9kg. Moim zdaniem to odpowiedni rozmiar pralki dla całej rodziny.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Jakiej marki sprzęt AGD kupić do mieszkania? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!