Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ?

Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Drakhtul

Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 21
Post 2016-10-05, 16:59  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio zmienilem z ESET NOD32 na AVG bo mialem formata i jakos bylo mi tak prosciej niz szukac keya.
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-10-11, 20:42  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
nie wariuje Ci?? czytałem ze jakiś czas temu blokował strony allegro bo coś tam mu się pomieszało
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-10-12, 11:22  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
ja działam na G Data i jak dla mnie to najlepsza opcja obecnie. W darmowe antywirusy nie ma co się bawić. A płatne też nie wychodza jakoś drogo jak się podzeli przez ilość miesięcy objętych licencją. Kupowałem w klucz-system, mają dobre ceny więc tym bardziej warto kupić antywirusa Smile
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-11-16, 18:18  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
przy płatnych antywirusach zawsze jest też pomoc techniczna jakby coś się działo, przy darmowych zostaj e się samemu z problemem, no i te płatne mają dużo więcej funkcji, mi zależało na dobrej ochronie danych i przelewów, w gdata za to odpowiada bank guard i sejf
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-11-27, 13:37  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
U mnie fajnie sprawdza sie antywirus G Data, kupiony online w sklepie klucz-system. Od jakiegoś czasu nie sprawdzały mi sie w ogóle żadnego darmowe wersje i postanowiłem kupić oryginalnego antywirusa. jestem w sumie zadowolony, bo mam oryginalny produkt, z gwarancją. A komp ma sie teraz bardzo dobrze.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-11-27, 21:38  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
na pewno płatne mają tez epszą pomoc techniczną, przy darmowych to czasami po prostu jej nie ma, często są też pakiety gdzie w kilka osób kupując wychodzi już mega przystępna cena
paolo127

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 20
Post 2017-03-20, 17:45  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
O proszę jakis nowy produkt chyba?? nie znam gdaty. Jak sobie radzi ? nie muli komputera, ani stron? Widzę w opisie ich produktów, ze maja przydatną rzecz, bo blokuje tak zwane "dziwne dokumenty" takie wiecie z nieznaną koncówą. Sam juz nie raz ściągnąłem takie coś i późnij kłopot był nie mały.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-03-27, 12:23  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
Korzystam od niedawna i na razie niczego złego nie zauważyłem, jeżeli chodzi o obciążanie systemu. Ciekawych funkcji ma więcej, ale faktycznie na ochronę mejli też się przydaje. Najprościej po prostu przetestować, pobrac sobie 30dniowa wesje probna.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-05-14, 20:47  //  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Odpowiedz z cytatem
mój tato przejął mojego starego laptopa i choć sprzęt już jest wiekowy to jakoś tam śmiga, chociaż czasami potrafi coś się skrzaczyć bo tato niestety wchodzi gdzie popadnie i nie sprawdza czy to dobre stronki czy nie, na szcżescie g datę ma tam zainstalowaną i większych problemów nie ma
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Jakiego antyvirusa używacie do ochrony ? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!