Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Jakie wygodne rozwiązania w domu

Jakie wygodne rozwiązania w domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-05-19, 08:44  //  Jakie wygodne rozwiązania w domu Odpowiedz z cytatem
Czy ktos moze się buduje albo się wybudował? Jakie wygodne rozwiązania u siebie polecicie? Co się Wam sprawdziło najlepiej?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2022-05-19, 11:13  //  Jakie wygodne rozwiązania w domu Odpowiedz z cytatem
U mnie pralnia w garderobie, spiżarnia przy kuchni, na strychu centrala telewizji/satelity/internetu i do każdego pomieszczenia mieszkalnego po dwie skrętki, dwa przewody antenowe. Zasilacz UPS w kotłowni przy piecu, ale od niego jeszcze na strychu rozdzielnica do lodówki w kuchni, systemu alarmowego/monitoringu oraz bramy i domofonu. Druga mała toaleta przy salonie.
Sama kotłownia gazowa przystosowana do robienia przetworów/brudnych prac kuchennych - taki mój warsztat do robienia zapasów, przygotowania wędlin, wędzonek, przyjęć czy grilla.
Garaż w bryle, ale jako warsztat, magazyn rzeczy sezonowych - basen, namiot, grill rowery.
A jeszcze zmiękczacz wody na wejściu do budynku oraz zespół filtrów wody.

Jeśli szukasz mebli, zerknij sobie na małe narożniki 200x140 w tym sklepie. Obecnie w dobrej cenie możesz zamówić całkiem porządne meble wypoczynkowe. Zobacz czy nie znajdziesz tam czegoś dla siebie.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Jakie wygodne rozwiązania w domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!