Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy?

Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-09-17, 07:47  //  Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy? Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, że młodzi kierowcy nie mają łatwo jeżeli chodzi ubezpieczenie oc samochodu. Stosowana w tym zakresie jest odpowiedzialność zbiorowa, bo jak powszechnie wiadomo młodzi wg statystyk popełniają najwiecej zdarzeń drogowych. Które ubezpieczalnie mają profity jeżeli o to chodzi?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2019-09-17, 12:00  //  Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy? Odpowiedz z cytatem
Młody kierowca nie ma zbyt wielu opcji, aby uniknąć płacenia wyższych składek.
Tak na szybko przychodzi mi do głowy opcja z ubezpieczeniem samochodu na inną osobę, taką która ma pełnię zniżek. Jak można tego dokonać? Poprzez darowiznę - czyli wpisanie danej osoby na umowie kupna sprzedazy - w ten oto prosty sposób, taje się po części właścicielem auta, ale też przejmujesz jego zniżki.
Koszta ubezpieczenia - porównaj porównywarkach typu Superpolisa: https://superpolisa.pl
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-09-27, 08:59  //  Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy? Odpowiedz z cytatem
Najtaniej jest jak zawsze w porównywarkach. W Cuk znajdziesz polisę nawet 70% tańszą a do polisy OC dostaniesz pakiet porad prawnych
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-09-22, 20:00  //  Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy? Odpowiedz z cytatem
Jako młody kierowca na pewno Twoje składki będą wysokie. Nie łatwo będzie Ci znaleźć coś w rozsądnej cenie, ale polecam szukać tak długo, aż nie będziesz pewien, że to najlepsza dla Ciebie opcja. Przy okazji szukania oferty dla siebie, polecam skorzystać z porównywarki ubezpieczeniowej. Świetną ma rankomat, więc polecam zajrzeć na ich stronę. Ja ostatnio natknęłam się tutaj na stronę: https://rankomat.pl/samochod/ubezpieczenie-oc-i-ac-taksowki . Zainteresował mnie ten artykuł, bo mój mąż planuje zostać taskówkarzem.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-09-28, 09:23  //  Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy? Odpowiedz z cytatem
I jak się rozwiązała sytuacja ? Pytałeś się ubezpieczyciela?
Agent nie ma racji, no chyba, ze przesłyszałeś sie i mówil Ci o towarzystwie ubezpieczeniowym, w jakim obecnie masz ubezpieczenie. Rózne towarzystwa ubezpieczeniowe to rózne ustalenia oraz roznego rodzaju zniżki. Najlepiej będzie po prostu przeczytać jak jest u Ciebie

Wydaje mi się, że za tak niewielką stłuczke nie powinni zabierać wszystkich zniżek. Od siebie polecam ubezpieczenie w Compensie https://www.compensa.pl/ Nie zabieraja wszystkich zniżek.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Jakie ubezpieczenie dla młodego kierowcy?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!