Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jakie rolety najlepiej wybrać?

Jakie rolety najlepiej wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Trapo

Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 6
Post 2015-12-17, 02:15  //  Jakie rolety najlepiej wybrać? Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się jakie rolety kupić do domu. Zazwyczaj to pracuje w nocy, a w dzień śpię. Zatem ważne dla mnie jest, aby przepuszczały one jak najmniej światła. Znalazłem ofertę rolet aluminiowych zewnętrznych rolety-aluminiowe.pl/rolety-zewnetrzne/460-rolety-w-standardowej-skrzynce.html . Czy ktoś z Was takie posiada? Jak się sprawują?
Reklamy
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 14:27  //  Jakie rolety najlepiej wybrać? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o maksymalne wyeliminowanie światła w dzień, to dobrze sprawdzają się żaluzję do tego. Wiem, że według wielu są już niemodne, jednak bardziej praktyczne.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-12-21, 10:43  //  Jakie rolety najlepiej wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja mam rolety materiałowe Wybrałem w ciemnym kolorze, który praktycznie nie przepuszcza światła z dwóch powodów- nie potrafię spać przy świetle dziennym i często używam projektora. Sprawują się bardzo dobrze, są bezawaryjne. Wiele osób mówi, że super wyglądają (ja tam nie wiem, nie znam się Wink). Do końca grudnia w Debastorze jest promocja- jak przedstawisz im, że konkurencja ma taniej to obniżą ci cenę.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2016-06-29, 06:58  //  Jakie rolety najlepiej wybrać? Odpowiedz z cytatem
A czy są takie nieprzepuszczające światła ale wewnętrzne?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-06-29, 11:47  //  Jakie rolety najlepiej wybrać? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście,że tak. Wszystko zależy od tego czy roleta wisi swobodnie czy jest w kasecie ( w kasecie są zdecydowanie bardziej szczelne). Oraz od tego jaki jest materiał. Są rolet półprzezroczyste ale równeiż te , tkóre zupełnie nie przepuszczają światła do domu.

Sam jakiś czas temu zamawiałem do domu komplet rolet. Konkretnie w Lotari: - jest tam najwiekszy wybor w sieci. Napisz do nich. Powinni Ci doradzić jaka tkanina będzie najlepsza.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-10-30, 10:05  //  Jakie rolety najlepiej wybrać? Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj jeżeli chodzi o tego typu produkty, wybór na naszym rynku jest bardzo szeroki. Mnie jednak osobiście bardzo do gustu przypadły tego typu żaluzje https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html . Są to nie tylko produkty świetne jakościowo, ale też przy tym naprawdę fajnie się prezentują i zdecydowanie dodadzą wnętrzom w naszym domu charakteru.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jakie rolety najlepiej wybrać?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!