Forum Banzaj.pl » Modelarstwo, samoloty, łodzie, samochody zdalnie sterowane » Jakie narzedzia do budowy domu

Jakie narzedzia do budowy domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2024-03-20, 14:49  //  Jakie narzedzia do budowy domu Odpowiedz z cytatem
Czy możecie polecić jakieś praktyczne narzędzia, które mogą przydać się przy budowie domu?

Co warto jest zakupić?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2024-03-21, 10:00  //  Jakie narzedzia do budowy domu Odpowiedz z cytatem
Porządna wkrętarka akumulatorowa (ja kupiłam sobie małą Makitę na dzień kobiet, ale używamy oboje z chłopem, złożyła całą kuchnię i zrobiła wszystkie suche zabudowy w domu oraz szklarnię i drewutnię z palet ), dobra wiertara udarowa - będziecie wieszać lampy, montować meble do ścian itd), multitool dobrej marki, ja polecam Boscha niebieskiego ze starlockiem, montowałam nim parapety, cięłam drewno, szlifowałam, no do wszystkiego może się przydać. Uwierz mi, którekolwiek z tej Trójcy, jeśli nie macie, na sto pro Wam się przyda - plus takie jeszcze banały jak szlifierka kątowa, poziomica laserowa... Szeroki wachlarz możliwości na prezent dla przyszłego budowniczego
Można też podarowac zestaw kluczy https://buythis.pl/nasadki-klucze-nasadowe/ Na stronie można znaleźć spory wybór takich kluczy Smile
Forum Banzaj.pl » Modelarstwo, samoloty, łodzie, samochody zdalnie sterowane »  Jakie narzedzia do budowy domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!