Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Jakie najlepsze odżywki na masę

Jakie najlepsze odżywki na masę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-11-19, 12:58  //  Jakie najlepsze odżywki na masę Odpowiedz z cytatem
Cześć.Mam wzrostu 190cm.Waga 70 kg.Mam przeciwskazania do uprawiania wysiłkowego sportu - zalecenie neurologa - bóle głowy.Cwiczę aerobowo, opór własnym ciężarem ciała. Bolą mnie kolana podczas biegania, biegam bardzo wolno.Mógłby ktoś polecić mi jakąś dobrą odżywke na przyrost mieśni?P
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-11-19, 14:45  //  Jakie najlepsze odżywki na masę Odpowiedz z cytatem
Od biegania raczej Ci masa nie urośnie. Bieganie jest dobre, wspomaga sylwetkę oraz poprawia funkcjonowanie całego organizmu ale jeśli chcesz nabrać mięsni, musisz wprowadzić ćwiczenia siłowe. Ćwiczenia silowe budują sylwetkę.

Zerknij sobie na ten środek:
https://swiatsupli.pl/pl/zestawy-promocyjne/3299-5623-berserk-devil-mass-66kg-mega-promocja-.html

Daje bardzo dobre efekty oraz pozwala na przyrost mięśni ale jedynie jeśli regularnie się ćwiczy.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-08-19, 12:44  //  Jakie najlepsze odżywki na masę Odpowiedz z cytatem
Też miałem kiedyś problem z przytyciem. Ćwiczę od 16 lat, do tego skupiałem się tylko na liczeniu kalorii a nie budowałem się jakościowo. Dopiero później zrozumiałem że kaloria to tylko nośnik energii ale nie idzie za nim nic wartościowego to jakościowo się nie zbuduje. Więc nie tylko kcal na + ale przede wszystkim jakościowe kalorie.
Zerknij sobie na odżywki na masę w tym sklepie https://supleprofit.pl/pl/c/Odzywki-na-mase/77 Na pewno coś znajdziesz. Ewentualnie skontaktuj sie z obsługą. Cos powinni Ci dobrac.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2021-08-31, 17:31  //  Jakie najlepsze odżywki na masę Odpowiedz z cytatem
A po co w ogóle z nich korzystać? Nie lepiej sobie po prostu więcej ćwiczyć i czekać na te naturalne efekty? Polecam kupić takie hantle regulowane, sprawdzą się przy różnych treningach siłowych i szybko dzięki temu będą efekty. Na masę trzeba na pewno zwiększyć ilość kalorii, ale odżywki wcale nie są niezbędne.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-03-08, 09:42  //  Jakie najlepsze odżywki na masę Odpowiedz z cytatem
Tylko gainery
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Jakie najlepsze odżywki na masę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!