Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków

jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
figaro

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 2
Post 2012-06-05, 14:21  //  jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków Odpowiedz z cytatem
widziałem podobny temat ale dotyczący Kielc, a ja jestem ciekawy gdzie najlepiej oglądać transmisje sportowe w Krakowie? jakie są najlepsze kluby, znacie i możecie coś doradzić?
Reklamy
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2012-06-08, 08:53  //  jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków Odpowiedz z cytatem
W kazdym wiekszym miescie na euro bedzie strefa kibica moze tam ?
figaro

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 2
Post 2012-06-11, 13:54  //  jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków Odpowiedz z cytatem
niby tak, tylko ja nie lubię takich masówek...jeśli to nie jest mecz Smile dlatego o tych klubach myślałem...
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2012-07-15, 12:58  //  jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków Odpowiedz z cytatem
no też tak mam, że masówki nie są dla mnie dobrym wyjściem. Wolę spędzać czas w kameralnym gronie Wink Euro co prawda już za nami, ale przed nami olimpiada, jestem ciekawa, czy można będzie w knajpach oglądać transmisję, jak znacie takie miejsca to piszcie;)
Man_from_Krakow

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 1
Post 2012-07-30, 11:56  //  jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, na Kazimierzu jest fajny lokal, chyba jakiś nowy. Nazywa się Stara Zajezdnia. Zaskoczyłem się, bo jeszcze niedawno tam chyba tor gokartowy był . Wczoraj tam byłem bo pokazywali naszych siatkarzy na Olimpiadzie. Fajny klimat, duuużo miejsca, duży bar, leją piwo Spiż - nawet dobre Smile
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  jakie kluby ? - transmisje sportowe Kraków
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!