Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jakie jeansy, jakie buty?

Jakie jeansy, jakie buty?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nfsps

Dołączył: 27 Lip 2014
Posty: 1
Post 2014-07-27, 21:38  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Witam
Zamierzam się do kupna jeansów i butów.
Obecnie noszę tylko klasyczne "adidasy" z jeansami i jest ok.
Chciałbym aby w mojej garderobie pojawiło się nowe obuwie. Podobają mi się takie twory:

Chciałbym, aby drodzy koledzy i koleżanki podsunęli mi jakieś ciekawe modele podobnych butów w cenie do 200zł oraz jakieś porządne jeansy (STRAIGHT REGULAR), które dobrze współgrają z nowym obuwiem i klasycznym t-shirt'em (również ok. 200zl).

ScreenClip-3.png
 Opis:  
 Rozmiar:  145.86 KB
 Odsłon:  5 raz(y)

ScreenClip-3.png

ScreenClip-4.png
 Opis:  
 Rozmiar:  148.01 KB
 Odsłon:  4 raz(y)

ScreenClip-4.png

workery_3.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  469.24 KB
 Odsłon:  4 raz(y)

workery_3.jpg

Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-09-10, 11:22  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Sam poluję na jakieś dobre jeansy. Doradzicie gdzie szukać dobrej jakości?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2020-09-10, 12:18  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Dżinsy noszę kilka razy w tygodniu? Często nawet codziennie. Mam trzy pary jeansów i noszone na zmianę wytrzymują ok. 3 lat. Uważam że to dobra jakość w stosunku do ceny. Wytrzymałyby dłużej Ale jakoś tak po tgm czasie chcę je wymieniać. Robię tak już od wielu lat ( 15-1Cool i ten system mi pasuje. Oczywiście nie kupuję trzech par jednocześnie tylko jak coś mi się spodoba i dobrze leży.

Jeśli chcesz sobie teraz zamówić coś na jesień oraz zimę, polecam zerknąć sobie do Ombre. W sklepie obecnie mają niezłe promocje na dobrej jakości spodnie jeansowe męskie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-10-16, 22:16  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Mój mąż zawsze mówi, że najbardziej odpowiadają mu spodnie w kratę od Giacomo Conti i wiem, że faktycznie jest to dla niego dobra opcja, ponieważ wygląda w takich spodniach bardzo dobrze. Jeśli będziecie zainteresowani, to również na takie propozycje możecie sobie zerknąć. Ja widziałam wiele różnych spodni, w różnych ofertach i żadne tak ładnie nie pasowały do stylu na co dzień. Spodnie w kratę w dowolny sposób można sobie stylizować, jeśli będziecie wybierali stonowane góry. Gwarantuję, że coś fajnego dla siebie jak najbardziej wybierzecie.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2020-10-28, 10:41  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Na jesien i zime polecam buty sztyblety męskie. Moje ulubione buty na tą porę, rok temu praktycznie przechodziłem w nich cały sezon (szczególnie, ze zima była jak była i nie wymagała nakładania ciepłych traperów).

W sklepie aktualnie mają spore promocje na buty typu Berwick


Mam bardzo podobne do tego modelu. Buty dobrej jakości, konkretna skóra oraz wykonanie. Posłużą na pewno o wiele dłużej niż jeden sezon.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-11-29, 19:59  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Jak już mówimy o męskich spodniach to jeansy, joggery, chinosy i bojówki w szafie myślę każdego pana powinny się znaleźć. Na Wprost zobaczcie sobie artykuł. Sensownie napisali o męskich spodniach, dokładnie tak jak i ja myślę. Kiedyś panowie mieli dwie pary spodni w szafie i to było ok. Takie wiadomo do garnituru i jeansy. Ale nie te czasy już, faceci też muszą podążać za modą i przede wszystkim czuć się wygodnie w ciuchach. Nie każdy w jeansach cały czas musi chodzić, mój brat osobiście nie lubi, woli materiałowe spodnie.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2021-01-27, 12:50  //  Jakie jeansy, jakie buty? Odpowiedz z cytatem
Sam bardzo rożnie. Kupuję buty głównie w promocjach, do niedawna wolałem kupowac stacjonarnie, od jakiegoś czasu również zamawiam głównie w sklepach internetowych bo nie mam ochoty na chodzenie po sklepach stacjonarnych (szczególnie, ze galerie pozamykane i nie zapowiada sie na to aby mieli je w najbliższej przyszłóści otworzyć). Wybieram też głównie skórę naturalną. Mam na oku obecnie coś takiego. Co o tym sądzicie?
https://pantofelek24.pl/pol_m_Wyprzedaze_Przecena-butow-meskich-792.html
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jakie jeansy, jakie buty?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!