Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania

Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-07-22, 13:00  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Czy jest ktoś z Krakowa? Czeka mnie w najbliższym czasie przeprowadzka związana z pracą i zastanawiam się w jakiej dzielnicy warto byłoby zamieszkać.
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-07-22, 14:58  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
error napisał: Czy jest ktoś z Krakowa? Czeka mnie w najbliższym czasie przeprowadzka związana z pracą i zastanawiam się w jakiej dzielnicy warto byłoby zamieszkać.


Na pewno nie polecam niczego na Nowej Hucie. Jest to stara dzielnica i mieszkania są dość tanie ale z drugiej strony nie ma tam niczego ciekawego i lepiej jest już dopłacić i kupić sobie coś w innym rejonie.
Dobrze mieszka sie na Bronowicach oraz Na Ruczaju. Nie jest tam również drogo.
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-23, 09:59  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Co do Nowej Huty, dzielnica jak każda inna. I nie sugeruj się dresami z maczetami... Coraz głośniej jest o tym, że Nowa Huta jest po prostu stereotypowo traktowana jako najgorsza dzielnica, gdzie odsetek przestępstw w innych dzielnicach jest taki sam lub wyższy nawet. Czytałem ostatnio o tym artykuł, ale nie pamiętam już gdzie. Sugeruj się tym, czy wolisz mieć zieleń w pobliżu, czy bierzesz pod uwagę mieszkanie w bloku, jaki jest dojazd itd. Jeśli pracę masz już zaklepaną, może po prostu w tej samej dzielnicy poszukaj?
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-07-26, 15:30  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze chciałam mieszkać w krakowie ale życie zweryfikowało moje plany. Teraz szukam mieszkania w Gdańsku. Zupełnie inny kierunek ale tez mi się podoba Wink uwielbiam gdańskie klimaty i na pewno będzie mi tam dobrze. Obym tylko mieszkanie znalazła do końca wakacji bo będzie cieżko.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-11-20, 22:45  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Najlepiej mieszkać w centrum bo do wszystkiego jest blisko. A chcesz kupić czy wynająć? Ja po zakupie mieszkania chciałabym zatrudić kogoś do zaprojektowania wnętrza.
ruelious

Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 11
Post 2015-11-25, 17:25  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Nowa Huta najlepsza dzielnica dlatego że stamtąd jestem polecam dużo ciekawych miejsc nie ma może taki jak w centrum pełno sklepów itp ale jest taki fajny klimat co nie ma nigdzie indziej
________________________
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-10, 14:04  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Wiesz co zobacz najpierw jakie mieszkania sa na rynku. Przejdź się po biurach nieruchomości i zobacz co oferują. Myślę, że jeżeli poważnie myślisz o zakupie mieszkania to zacznij właśnie od tego. Co z tego, że wybierzesz dzielnicę jak może się okazać, że nie ma tam żadnego mieszkania:) Najpierw warto się zorientować.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-12-11, 11:13  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
mi się na przykład bardzo podoba mieszkanie na prądniku czerwonym, blisko do centrum, do rynku mam tak naprawde 10 minut autem, ceny sa przystepne, na osiedlu mam wszystko to czego potrzebuje. znalazlem to mieszkanie przez biuro Nowodworski Estates, jak bylem u nich to mieli jeszcze pare fajnych mieszkan. Agent od nich na pewno Ci doradzi dzielnice taka dostosowana do twoich potrzeb, bardzo sympatycznych i pomocnych pracownikow tam maja
sonka18

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 8
Post 2015-12-15, 11:29  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Bronowice albo Zwierzyniec Smile
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 15:17  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Łobzów, Salwator, Krowodrza Górka, Azory, Olsza, Bronowice
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-03-04, 21:15  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Jeśli będziecie się przeprowadzać to mogę polecić sprawdzoną i solidną firmę idealnaprzeprowadzka.pl bardzo pomocni przy takiej operacji. Nie ma sensy się samemu męczyć z tym wszystkim bo koszt jest bardzo niewielki w stosunku do wykonanej roboty.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-04-13, 16:21  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
chyba Wzgórza Krzesławickie, cisza spokój i blisko obwodnica jakbyś chciał szybko się wydostac z miasta
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-04-27, 18:13  //  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania Odpowiedz z cytatem
Wiem że w Krakowie jest teraz bardzo dużo osiedli nowych, mnie właśnie też zainteresowało osiedle w budowie na Wzgórzach Krzesławickich bo te okolice są idealne na rower czy spacer. Powstaje tam osiedle Strefa Cegielnia teraz
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jakie dzielnice Krakowa polecacie do zamieszkania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!