Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jakie buty na jesień

Jakie buty na jesień

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2019-10-18, 11:59  //  Jakie buty na jesień Odpowiedz z cytatem
pytanie jak w temacie Smile

Myślałem nad converse, ale jak coś to zaproponujcie jeszcze coś od siebie. Dzięki.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-10-21, 06:05  //  Jakie buty na jesień Odpowiedz z cytatem
Witam,
ja polecam buty adidas neo city racer(czarne), wygodne i w dostępnej cenie. Wśród sportowych butów moim zdaniem najciekawsze na jesień, mam takie i chodzę w nich bardzo często.

Jeśli natomiast chciałbys cos bardziej formalnego to dobre są derby: mój ulubiony rodzaj eleganckiego obuwia, są wygodne, poza tym mniej formalne niż oxfordy tak więc będą pasowały do wiekszej ilości ciuchow.
maciek233

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 11
Post 2020-01-20, 14:54  //  Jakie buty na jesień Odpowiedz z cytatem
Ja preferuję na jesień buty trekkingowe https://eurobuty.com.pl/wszystkie-produkty/meskie/kolekcja-meska/trekkingowe, ponieważ sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych (jesień bywa kapryśna). Męski but musi być przede wszystkim wygodny i funkcjonalny.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2020-03-17, 13:28  //  Jakie buty na jesień Odpowiedz z cytatem
Ja też mam w szafie trekkingowe z https://butymodne.pl/trekkingowe-meskie-c55207.html bo czasami zdarza mi się udawać na piesze wycieczki, w tym też na wyprawy po górach. I dlatego taki but to podstawa. A i na jesień się sprawdzą, jak masz gorszą pogodę to taki but i wyższy i nie łatwo przemoczyć. Jak najbardziej można wygodne znaleźć i w dobrej cenie.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2020-04-01, 08:16  //  Jakie buty na jesień Odpowiedz z cytatem
Nie mam konkretnie butów na jesień czy butów na wiosnę. Mam kilka par butów, jestem raczej minimalistą. Oraz kieruje się nie porą roku ale tym jaka jest temperatura na zewnąrz. I tym w czym akurat będzie mi wygodniej. Na co dzien stawiam raczej na sportowe obuwie, szczególnie, że lubię długie spacery, a i do pracy wolę się czasami przejsć piechota niż jechać autem.

W tym roku zamówiłem sobie nowe trampki, polecam ogólnie zajrzeć sobie do Deichmanna:
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/meskie/meskie-buty-meskie/buty-meskie-trampki.cat

W sklepie mają sporo zniżek na tego typu obuwie.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2020-04-22, 07:08  //  Jakie buty na jesień Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie a jeśli chodzi o bardziej eleganckie obuwie? Przymierzam się do kupienia butów, ktore pasowałyby zarówno na wyjścia na imprezy takie jak wesela ale również i na co dzień do spodni w kant czy do jeansów. Raczej jesienne do miasta.

Co sądzicie o takich monkach? Takie ręcznie robione buty widziałem w tym sklepie.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jakie buty na jesień
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!