Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę?

Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2018-06-08, 09:47  //  Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę? Odpowiedz z cytatem
Jakie buty piłkarskie polecacie do amatorskiej gry w piłkę nożną?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2018-06-08, 12:42  //  Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę? Odpowiedz z cytatem
Szkoda, że nie podałeś jakim budżetem dysponujesz, bo to dosyć istotne. W zasadzie to nie ma dolnej oraz górnej granicy cenowej.
Warto też poszukać wśród używanych, ale dobrze utrzymanych.
Wybór też zależy od boiska, bo jeżeli jest miękkie, to dobrym pomysłem są wkręty, aby utrzymać przyczepność.
Sprawdź jeszcze tutaj: https://kajasport.pl/pol_m_Obuwie_Buty-pilkarskie_Korki-2202.html
Masz tam buty w różnych opcjach cenowych.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2019-11-05, 18:31  //  Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę? Odpowiedz z cytatem
Do amatorskiej gry to się każde buty nadadzą Wink Chyba, że myślisz o profesjonalnym uprawianiu sportu to w takim razie odwiedź markowy sklep, albo poszukaj w necie. Jeśli chodzi o stroje piłkarskiej (spodenki, koszulki) to tutaj można zamówić https://www.kokott.pl/oferta/stroje-sportowe/stroje-pilkarskie/
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-05-13, 08:02  //  Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę? Odpowiedz z cytatem
Lepiej kupić firmowe - inwestycj będzie się opłacać, bo nawet przy amatorskiej piłce buty się niszczą i łatwo o kontuzję
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2022-08-30, 09:49  //  Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę? Odpowiedz z cytatem
A jeśli chodzi o piłki do koszykówki? Jakie polecacie? Ludzie mi sugerują sprawdź te. Ile trzeba wydać, żeby kupić dobry produkt? Macie coś sprawdzonego? Tak ze swojego doświadczenia? Wiadomo - chcę, aby to sprawiało przyjemność w grze.
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Jakie buty do amatorskiej gry w piłkę?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!