Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Jakie auta mają tanie oc

Jakie auta mają tanie oc

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-08-07, 07:01  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Cena ubezpieczenia oc rośnie ciągle w górę. Ostatnio powiem Wam,żę naliczyli mi całkiem niezłą stawkę pomimo że nie miałem nigdy żadnego wypadku. Żona w najbliższym czasie chce sobie kupić samochód i zastanawiamy się nad marką. Jaka marka ma niskie opłaty oc?
Reklamy
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-08-08, 19:12  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Rózne są ceny ubezpieczenia. Ja na Twoim miejscu nie brałabym najtańszego. Kupując auto warto pomyśleć o ochronie przed kradzieżą. Dobrym sposobem jest monitorowanie samochodów Z tego co wiem w razie W można bardzo szybko wyśledzić auto.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-08-10, 07:46  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Zwykle są to samochody, które maja niewielką pojemność silnika. Tak więc nie kupisz sobie tam niczego sportowego ani niczego z dużą mocą. Zwykle są to niewielkie autka do miasta. Żonie jednak powinno to wystarczyć.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-08-10, 08:25  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
tomekmoskwicz napisał: Tutaj masz listę najtańszych samochodów do ubezpieczenia:
ub.comperia.pl/oc/21356-10-najtanszych-samochodow-do-ubezpieczenia/

Zwykle są to samochody, które maja niewielką pojemność silnika. Tak więc nie kupisz sobie tam niczego sportowego ani niczego z dużą mocą. Zwykle są to niewielkie autka do miasta. Żonie jednak powinno to wystarczyć.


Dzięki .Właśnie czegoś takiego ostatnio szukałem.Żona właśnie poszukuje jakiegoś niewielkiego samochodu. Na dłuższe trasy jeździmy zawsze moim ale jej trzeba czegoś taniego aby mogła się jedynie przemieścić z miejsca domu do miejsca pracy.
Co sądzisz o skodzie fabii? Dobre auto?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-08-11, 07:12  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Error. Skoda Fabia jest ok. Jako samochód dla kobiety w porządku chociaż sam raczej bym takiego dla siebie nie kupił.Za małą moc.
Fajne jest nowa wersja skody. Chcesz kupić nowe autko czy może używane?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-08-11, 08:25  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Zastanawialismy się na poczatku nad nowym ale doszliśmy do wniosku,że biorąc pod uwagę to ile żona jeździ zdecydujemy sie raczej na używane auto. Chcemy przeznaczyć tak do max 30 tys. złtoych .Tak aby było jednak w miarę nowe.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-08-12, 08:51  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Ja bym czekał na Twoim miejscu na promocje w grudniu.Są wtedy wyprzedaże nowych samochodów ze starego rocznika.Możesz sobie kupić wtedy opla w cenie ok 35 000 zł plus ubezpieczenia. Może jednak lepiej jest dopłacić?
joponek

Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 2
Post 2015-08-17, 13:46  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Najtańsze OC mają samochody o małej pojemności z dużą ilością zabezpieczeń antykradzieżowych, o stosunkowo młodym roczniku 4,5 letnie. Nie powinieneś wybierać samochodu do opłat związanych z OC. Wysokość składki w największej mierze zależy nie od samochodu, a od kierującego - długości prawa jazdy, wieku itd. Ja wyszukuje co roku najtańsze ubezpieczenie samochodu na Rankomat.pl i nie narzekam.
mfind

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 7
Miasto: Warszawa
Post 2015-08-20, 20:02  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Na OC nie ma aż takiego znaczenia jaki pojazd ubezpieczamy. Oczywiście na cenę wpływa pojemność, model i marka, a ostania też strona po której jest kierownica, ale głównymi czynnikami są dane o kierowcy (wiek, długość posiadania prawa jazdy, miejsce zamieszkania, liczba lat bezszkodowej jazdy).
Jeśli natomiast chodzi o minimalizację części składki odpowiedzialnej za rodzaj samochodu to małe miejskie autko o małej pojemności i z kierownicą po lewej stronie będzie można taniej ubezpieczyć niż 3 litrowego sedana lub SUVA Smile

Pozdrawiam,
Łukasz
Porównywarka OC/AC mfind.pl
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-08-25, 13:34  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Jeśli zależy ci na tanim ubezpieczeniu oc i ac to może skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń chociażby superpolisa.pl Mozna tam znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty. Z tego co wiem ubezpieczenie można wykupić od razu za posrednictwem strony.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-10-22, 05:26  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Dokładnie. Poza tym można się zawsze skontaktować z doradcą a czasami nic nie zastąpi rozmowy z kimś kto ogarnia temat i po prostu się na tym zna.

Sam dodam od siebie,ze warto jest wybrać sprawdzonego ubezpieczyciela. Towarzystwa ubezpieczeniowe są różne .Są te większe, które nie robią problemów z wyborzem ubezpieczenia.Są niestety takie, które wynajdą milion sposobów aby wypłacić mniejsze.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-10-23, 20:26  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
To sobie można przeanalizować na kalkulatorze Cuk - wtedy widać od jakich czynników zależy cena polisy i w jakiej opcji jest najtaniej.
clarkson

Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 5
Post 2015-11-04, 08:53  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Ja za swojego puegota 407 płace za całość coś około 1200 zł, ale to tylko dlatego że po znajomości udało się załatwić zniżki no i na firmę mam auto. Standardowo ten pakiet, który mam w PZU czyli ac, oc + jakieś pakiety auto szyba kosztują coś około 1700 zł, tak mi wyliczyli. Auto świetne, tylko jest jeden mankament. Francuzy są drogie w użytkowaniu Sad Teraz np za opony Vikinga dałem 1000 zł do tego mam do wymiany przewód wysokocisnieniowy bo mi stuka przy skręcie coś kolejne 500 zł, golenie na amortyzatorach kolejne 300 zł i tak w kółko. Auto już po gwarancji bo kupione było używane i miało swój przebieg. Także takiego nie polecam trzymać dłużej niż dwa lata. Teraz mam do wyboru albo kupić nówkę Toyotę Verso w wersji 120 KM 1,6 w benzynie albo odkupić 3 letnią Kuge - co byście doradzali ? Jazda głównie po mieście..
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-11-17, 13:28  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Przecież to, jakim autem będzie jeździć ma mniejsze znaczenie. Ubezpieczyciel weźmie pod uwagę przede wszystkim wiek, liczbę lat z prawem jazdy i liczbę lat posiadania samochodu. Jeśli jest to jej pierwszy to i tak nie ma za bardzo zniżek, więc nastaw się na wysoką cenę. Jeśli chodzi o samochody miejskie do 30 tys. to zobacz toyoty yaris, co prawda hybrydy w tej cenie nie dostaniesz, ale te małe silniki i tak są ekonomiczne. Pamiętaj tez, że teraz weszła w życie bezpośrednia likwidacja szkody więc najtańsze oc wcale nie będzie dla ciebie najlepsze.
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2015-11-27, 13:37  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
kirk napisał: To sobie można przeanalizować na kalkulatorze Cuk - wtedy widać od jakich czynników zależy cena polisy i w jakiej opcji jest najtaniej.

Dobra metoda, też z niej korzystam.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-12-14, 13:20  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Ja na tym kalkulatorze cuk-a znalazłem polisę tańszą o ponad 300 zł to już konkretne pieniądze.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-12-18, 14:33  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Ja nie ufam tym kalkulatorom. Lepiej zgłosić się do specjalistów, którzy znajdą ci najtańsze ubezpieczenie i od razu możesz je kupić. Zdarza się, że na kalkulatorze wychodzi niższa kwota niż ta, którą później musimy zapłacić.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-01-13, 14:28  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
W Cuk się to nie zdarza, mam tam ubezpieczenie i nigdy nie było z tym problemu
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-02-01, 18:36  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Bez kalkulatora https://cuk.pl/ byłoby dużo drożej
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-02-13, 20:30  //  Jakie auta mają tanie oc Odpowiedz z cytatem
Na pewno najnowsze ale to trzeba tak naprawdę porównywać te oferty bo w jednym miejscu to samo auto może być wyliczone na 800 zł a w innym na 500. I oczywiście duże znaczenie ma miejsce zamieszkania właściciela. Ja na ten stronie znalazłem naprawdę tanie ubezpieczenie oc https://klaro.pl/ prawie 200 zł mniej zapłaciłem jak w zeszłym roku. Ogromna różnica, prawda? teraz już zawsze będę szukać ofert przez takie porównywarki.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Jakie auta mają tanie oc Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!