Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Jakich prezerwatyw używacie na co dzień?

Jakich prezerwatyw używacie na co dzień?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Post 2015-10-18, 10:32  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Siemka

Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Czy jest jakaś większa różnica pomiędzy durex, unimil a innymi markami? Jest przecież wiele innych, dużo tańszych firm. W sensie, że one są niepewne ?
Reklamy
mariankukulka

Post 2015-10-20, 10:16  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
lepiej nie kupuj jakiegoś badziewia bo sobie wpadniesz Very Happy ja umawiam się bardzo czesto na sex z przypadkowymi laskami i nie moge pozwolic sobie na wpadke uzywam tylko i wyłącznie durexa sa niezawodne
fleszyn

Post 2015-10-20, 13:09  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Od pewnego czasu (gdy najadłem się stracha kupując jakieś tanie prezerwatywy z biedronki) używam tylko i wyłącznie Durex, które jakościowo są najlepsze. Kupuję jedynie w aptekach: Na allegro można natrafić na podróbki.
W przypadku prezerwatyw duże znaczenie ma również to aby były poprawnie założone.
Zauważyłem, że Unimil są jakby bardziej obcisłe, co nie wszystkim może się podobać.
YoungFucker

Post 2015-10-26, 22:11  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
@mariankukulka, słyszałem o tym portalu. Tam są realne osoby?
hakuro

Post 2015-11-16, 13:17  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
tylko durex Smile
draco

Post 2015-12-17, 10:15  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
No właśnie ja mam ten problem,że moja kobieta nie chce brać tabletek antykoncepcyjnych oraz musimy stosować prezerwatywy. Ok ale w gumkach mi... opada. Tak tak . Mam ten problem. Zastanawiałem się nad jakimś suplementem, który bardziej pomógłby mi utrzymać erekcję .Widziałem,że chłopaki sobie chwalą potency therapy. Czy ktoś z Was brał może ten środek? Czy widzieliście u siebie jakieś dobre działanie? Czy podzialał na Was?
error

Post 2015-12-18, 08:53  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Jeśli piszesz o tym srodku:
/potency-therapy-wzmocniona-kuracjaTo sam obcnie go przyjmuje oraz jestem bardzo zadowolony z działania. Tabletki nie są drogie a mają naprawdę fajne działanie. Trzbea tylko brac je regulanrie.Jeśli bierzesz je w kratkę to efekt jest o wiele mniejszy. Tak wiec trzeba brać je czesto dzień w dzień aby coś zobaczyć.
Kubera

Post 2015-12-18, 11:46  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Moja dziewczyna ma tabletki, dlatego nie używam już od dłuższego czasu, ale tak tto szły takie tradycyjne niebieskie durexy
draco

Post 2015-12-21, 12:02  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
error napisał: Jeśli piszesz o tym srodku:
To sam obcnie go przyjmuje oraz jestem bardzo zadowolony z działania. Tabletki nie są drogie a mają naprawdę fajne działanie. Trzbea tylko brac je regulanrie.Jeśli bierzesz je w kratkę to efekt jest o wiele mniejszy. Tak wiec trzeba brać je czesto dzień w dzień aby coś zobaczyć.

Tak o tym piszę. Trochę zapoznałem się z tematem i polecają go sobie na forach. Generalnie ciężko jest mi czasami uwierzyć w działanie takich środków ale skoro piszesz ,że działa to zamówię. Jak dojdzie to opiszę tutaj jakei miały działąnie.
dzieki
Jonaldo

Post 2015-12-27, 22:10  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Ja obecnie kozystam tylko z unimil skyn... tańszy od durex real feel a wrażenia podobne
zegarek11

Post 2016-01-30, 00:46  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Durexy Smile
baranek99

Post 2016-02-21, 19:35  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Tradycyjne durexy klasyczne,najlepsze i niezawodne Smile
mirakle

Post 2016-12-29, 11:09  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Unimil -
Tak bardzo tanie. Dla mnie śmieszne jest gadanie, że tanie prezerwatywy są bardziej ryzykowne. To właśnie te najdroższe nam pękały. A te kupione za kilka złotych nie sprawiały żadnych problemów, więc chyba można, co nie?
911turbo

Miasto: Warszawa
Post 2017-05-03, 18:16  //  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień? Odpowiedz z cytatem
Durex z wypustkamiaalbo niesilikonowe skyn
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Jakich prezerwatyw używacie na co dzień?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mercedes GLA 220d - jak się spisuje nowy crossover?

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech