Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów.

Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
secret service

Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 3
Post 2010-11-10, 15:54  //  Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów. Odpowiedz z cytatem
Witam nurtuje mnie pewne zjawisko, otóż w moim przekonaniu w miejscu gdzie leci muzyka ludzie przedewszystkim ida się odprężyć i potańczyć, owszem również posłuchac muzyki spotkac sie ze znajomymi, ale dlaczego wiekszość ubiera się jak na bal albo wrecz jak na wesela. Pytam głównie o męską część parkietu, moze z punktu widzenia tancerza bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe, gdyż ubrany w garnitur tudzież jeansy czy marynakę nie mam takiej swobody ruchów, a na wejsciu oczywiście selekcjaio bowiązkowe eleganckie obuwie i koszula...


Jakie są wasze przemyślenia na ten temat
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-11-10, 17:15  //  Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów. Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jakie kluby odwiedzasz ale mam inne zdanie na ten temat. Praktycznie caly przekroj garderoby. Poza tym nie bardzo wiem czemu jeansy maja byc niewygodne - ma ubrac dres z krokiem w kolanach?
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2010-11-10, 18:15  //  Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów. Odpowiedz z cytatem
Siema

Tez sie zawsze zastanawiałem po co ta selekcja Smile
Przeciez to wyglada komicznie jak na parkiecie leci jakac czarna muza a kolesie w garniakach i butach jak na komunii Smile
KamilLM

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 35
Post 2010-11-11, 12:11  //  Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów. Odpowiedz z cytatem
Hehe ubierz się w czarny dress i masz wygodnie.
Ale moim zdanie Koszula i jeansy są odpowiednie
eSWu

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1
Post 2010-11-13, 09:41  //  Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów. Odpowiedz z cytatem
ja np. lubię gdzieś wyjść ubrany elegancko, i nie zwracałbym wielkiej uwagi na muzykę jaka leci w klubie, bo w ekskluzywnych lokalach grana jest także tzw. "czarna muzyka", podobnie na jakichś studniówkach itp, a towarzystwo ubrane jest elegancko. dla mnie nie stanowi to problemu. pytanie, jak wygląda to w klubach, gdzie selekcja nie obowiązuje, tj. gro towarzystwa wchodzi w dresach i białych, oczojebnych butach... cóż, myślę osobiście że i na ich tle wyglądanie elegancko i z klasą jest ok, przkuwa uwagę innych, zwłaszcza kobiet, które widzą w elegancko ubranych facetach kogoś więcej...
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jaki ubiór do ekskluzywnych klubów.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!