Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Jaki telewizor 3d?

Jaki telewizor 3d?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-08-11, 19:54  //  Jaki telewizor 3d? Odpowiedz z cytatem
W podobnej cenie chodzi LG 47LB670, linia LB67 ma bardzo dobra matrycę, ewentualnie mniejszy telewizor LG 42LB731V. Oba mają webOS, zapomniałem wspomnieć że interface był testowany w przedszkolu Smile, więc jest super intuicyjny.
Reklamy
kamila0109

Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 11
Post 2014-11-04, 14:50  //  Jaki telewizor 3d? Odpowiedz z cytatem
W takiej cenie spory wybór telewizorów dobrej jakości znanych firm znajdziesz na stronie aliexpress24.pl Mają tam ogromny wybór asortymentu od telewizorów przez sprzęt elektroniczny po AGD. Na pewno znajdziesz tam coś co Ci przypadanie do gustu.Dodatkowo 11 listopada ma się odbyć Festiwal Zakupów i będzie można kupić jeszcze taniej, nawet o 50%. Smile
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-08-27, 08:22  //  Jaki telewizor 3d? Odpowiedz z cytatem
Tu masz wpis na blogu na co zwrócić uwagę: http://www.cyfraki.pl/jak-wybrac-telewizor-i-glosniki-do-kina-domowego/ . Jak wybrać telewizor oraz głośniki. Sam polecam raczej lcd a nie plazmę bo jest zdecydowanie bardziej energooszczędne.Poza tym w tych nowych lcd czerń jest na bardzo wysokim poziomie tak wiec argument za tym,że plazma ma lepszą czerń odpada.

A co do 3d to tak naprawdę aż tak dużo sie z tego nie korzysta.Sam do tej pory obejrzałem może z 5 filmów w 3d.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2015-08-27, 08:40  //  Jaki telewizor 3d? Odpowiedz z cytatem
Plazma wciąż ma lepszą czerń od LCD. Wystarczy, że oglądasz LCD trochę pod kątem i cały czar "czerni" w LCD pryska. Kłopot z plazmą jest taki, że już praktycznie są nie do kupienia.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-16, 13:54  //  Jaki telewizor 3d? Odpowiedz z cytatem
Obecnie można sobie kupić tak dobre ledy,że masz tam praktycznie taką samą czerń jak w plazmie.Jest to już droższy sprzęt ale warto jest zainwestować.Mam pewne rozeznanie w temacie. Kupowałam miesiąc temu telewizor.
Mam ten model:
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-48w705c.bhtml
Sony 48 cali. Bardzo dobra jakość obrazu, aż dziwnie mi się na początku oglądało bo w porównaniu do poprzedniego telewizora bardzo duża różnica. Wszystko jest takie dokładne oraz szczegółowe. Kupiłem w sklepie rtv euro agd na raty. Jest tam możliwość brania na 50 rat 0%. Ja wziąłem na 10 rat. Teraz sobie to wszystko spokojnie spłacam.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-09-19, 12:39  //  Jaki telewizor 3d? Odpowiedz z cytatem
Spory wybór telewizorów znajdziesz na stronie electro.pl Różne typy i producenci, jest w czym wybierać. Do tego nie traci się czasu na bieganie po sklepach, a dostawa do domu.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Jaki telewizor 3d? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!