Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Jaki Tablet ?

Jaki Tablet ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-02-24, 22:41  //  Jaki Tablet ? Odpowiedz z cytatem
Nexus 7 wersja 2013. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem tego modelu tableta. Super wyświetlacz, bardzo dobrze wykonany.
Reklamy
marek86

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 13
Post 2014-08-21, 20:15  //  Jaki Tablet ? Odpowiedz z cytatem
polecam tablety Samsunga. Uważam, że Samsung stało się firmą, która oferuje bardzo dobre rozwiązania. Od lat jestem właścicielem smartfona firmy Samsung od niedawna tabletu też firmy. Nigdy nie miałem powodów do narzekań bo sprzęt jest bezawaryjny. Klika miesięcy temu kupiłem sobie na Samsung Galaxy Tab 3 8.0. Zalety:
- wyjątkowo lekki, solidny i funkcjonalny tablet z szeroką gamą możliwości.
- dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz odpowiada za płynne działanie wszystkich procesów oraz komfort w czasie codziennego użytkowania.
- ekran dotykowy WXGA TFT o przekątnej 8 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli zapewnia doskonałą ostrość obrazu
-aparat 5 MP, przednia kamera 1,3 MP
-system Android 4.2 Jelly Bean.
-technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi np. z laptopem, a WiFi umożliwia użytkownikowi bezprzewodowy dostęp do sieci.
Wad narazie nie zauważyłem
borsuk

Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 27
Post 2014-10-05, 15:23  //  Jaki Tablet ? Odpowiedz z cytatem
A może ipad?
Karto

Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 9
Post 2014-10-22, 12:10  //  Jaki Tablet ? Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o tabletach Lenovo?Myślicie,że są lepsze od Samsungów?Chcę mężowi kupić tablet na 30ste urodziny ale nie bardzo orientuje się w temacie,nie wiem na co zwrócić uwagę (poza oczywiście względami estetycznymi hehe). No a tak na poważnie to możecie mi doradzić jakieś modele? I czy wiecie czy już jest dostępny na rynku taki-lenovo-yoga-tablet-2przez przypadek natknęłam się w necie na tą nowinkę, jego recenzja jest bardzo zachęcająca i obiecująca,minusem jest cena no ale przeżyje...Myślicie,że mąż z takiego byłby zadowolony?
HieronimDWed

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 10
Miasto: Polska
Post 2015-02-10, 14:54  //  Jaki Tablet Odpowiedz z cytatem
Witam.
Podepnę się pod ten wštek. Chciałem zapytać czy jest jakiœ dobry tablet w cenie mniej więcej 200 zł?. Czy warto w ogóle coœ w tej cenie kupować?
Ma to być tablet głównie do przeglšdania internetu. Proszę o pomoc, bo ja kompletnie się nie znam na tej nowoczesnoœci Co najlepiej wybrać?
Pozdrawiam
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2015-03-01, 09:11  //  Jaki Tablet ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli tylko zależy Ci na przeglądaniu internetu to myślę, że spokojnie znajdziesz coś w granicach 200 - 250 zł Tylko obawiam się, że po kilku tygodniach stwierdzisz, że czegoś mu brakuje itp wtedy stwierdzisz, że to był zły zakup.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2016-07-04, 05:34  //  Jaki Tablet ? Odpowiedz z cytatem
Aktualnie jestem posiadaczem tabletu Lenovo Tab 2. Był niedrogi bo kosztował niecałe 300 zł ale jest świetnie wykonany i ma dobre parametry. Jak na tą cenę to super. Obecnie ten model jest w duzej przecenie w rtv Euro agd:
Zastanawiałem się jeszcze nad jakąś nieznaną marką ale zrezygnowałem. Doszedłem do wniosku,że sprzęt lepiej jest kupować tych bardziej znanych firm.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Jaki Tablet ? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!