Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jaki sklep(y)?

Jaki sklep(y)?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2014-12-27, 19:30  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ważne by z ceną szła również dobra jakość. większość zakupów robię w internecie. Zazwyczaj ubrania, sklepów jest wiele nie ograniczam się do jednego. Ważne by cena była rozsądna w stosunku do jakości. Dobre ubrania znalazłam na swepee.com . Resztę rzeczy kupuję na allegro i olx. Teraz w necie można znaleźć dosłownie wszystko.
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-02-17, 14:14  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ja od jakiegoś czasu nie kupuję na allegro. Kilka razy przejechałem się na tego rodzaju zakupach. Coś miało wyglądać zupełnie inaczej niż wyglądało tak więc obecnie robię zakupy głównie w sklepach. Niezłe ciuchy są w sklepie Dilano .Zamawiam tam głównie koszulki polo. Dobre jakościowo. NIska cena ale nieźle się noszą , lepiej nić ubrania z niejednej sieciówki ( a przynajmniej nie ma sie problemu z doborem rozmiaru oraz nie trzeba marnować czasu na bieganie po galeriach handlowych).
Jeśli chodzi o buty to jest większy problem bo mam spora stopę oraz zwykle mam problem z kupieniem sobie czegoś w sklepach stacjonarnych.
Duże rozmiary męskie znajdziecie natomiast tutaj:
https://www.butyxl.pl
OmbreClothing

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 7
Post 2015-02-27, 15:39  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Niestety klienci sieciówek są coraz mniej zadowoleni z jakości ubrań, na które wydaje się często horrendalne pieniądze. Zachęcam do odwiedzania Polskich marek. Takie firmy często proponują coś więcej niż tylko metkę. Jakość, świetny styl i konkurencyjne ceny.
Jednym z takich sklepów jest Ombre.pl Szczerze polecam spojrzeć na wzory i fasony ubrań w cenach często zaskakująco niskich! W dodatku śledząc aktualności sklepu można natknąć się na bardzo duże promocje.
Takich sklepów jest oczywiście wiele, najważniejsze to wybrać markę, która najbardziej odpowiada naszym gustom.

Fajny wątek, pozdrawiam! Wink
Jan29

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 4
Post 2015-03-13, 09:17  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
W Tkmaxx można znaleźć sporo męskich ubrać znanych firm w przystępnych cenach.
OmbreClothing

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 7
Post 2015-03-23, 09:48  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Modne ubrania polskiej marki w atrakcyjnych cenach?

Zapraszam, klikajcie w WWW Wink

[/img]

36.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  86.61 KB
 Odsłon:  3 raz(y)

36.jpg

09.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  92.58 KB
 Odsłon:  3 raz(y)

09.jpg

17.jpg
 Opis:  Kurtka na wiosnę
 Rozmiar:  98.9 KB
 Odsłon:  3 raz(y)

17.jpg

rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2015-04-04, 01:20  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
no a znacie markę Recman? polskie ubrania dla mężczyzn bardzo dobre jakościowo, modne. Tam warto zajrzeć
bilski

Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 4
Post 2015-04-04, 21:52  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Osobiście wybieram formę zakupów przez internet. Polecam cosmosmoda.pl fajny sklep z modnymi i niedrogimi ubraniami. Sam kupiłem tam sporo ciuchów.
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2015-04-15, 19:45  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
rokkok napisał: no a znacie markę Recman? polskie ubrania dla mężczyzn bardzo dobre jakościowo, modne. Tam warto zajrzeć


Ostatnio tam zajrzałem podczas zakupów w CH. N i podobają mi się ich marynarki oraz kurtki. Trochę drogie, ale powiedzmy że za ceną idzie jakość.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-05-12, 11:47  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ja też najczęściej robię zakupy przez internet. Ostatnio odkryłam fajną stronę, która jest trochę alternatywą dla aliexpress czy allegro szch.pl
Jest tam sporo fajnych butów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Ja długo nie potrafiłam się przekonać do zakupu butów, ale sam fakt że zawsze można zwrócić gdyby nie pasowały, szybko mnie przekonałSmile
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-15, 13:57  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
O znam ten sklep! Szukałam wczoraj na SzCh butów do biegania Smile Najpierw patrzyłam na allegro a potem właśnie w tym sklepie. Chyba zdecyduję się na nike od nich bo maja o wiele niższe ceny niz allegro a towar wygląda bardzo dobrze. na ich instagramie mozna obejrzeć rzeczywiste zdjęcia butów https://instagram.com/szch.pl/
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-05-22, 09:41  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Nie lubię chodzić do sklepów bo ciężko znaleźć coś dobrze uszytego tak by dobrze na mnie leżało. Do pracy zakładam garnitury więc żeby nie tracić czasu na szukanie dobrej jakości "gotowca" to zamawiam szyty na miarę przez Spilliaert.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-05-22, 14:17  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się, kupno na allegro to dobry, a przede wszystkim tani pomysł. Polecam tylko nie patrzeć wyłącznie opcje 'kup teraz' z doświadczenia wiem, że dużo taniej można kupić na licytacji, wiem tylko że nie wielu osobom chce się w to bawić, i niektórym wydaje się, że wygranie taniej (=obleganej) licytacji jest niemożliwe, więc od razu podaję wam namiar na program który pomoże wylicytować tanio markowy ciuch - snajper-allegro
PatrykW

Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 3
Post 2015-05-30, 11:48  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję stacjonarnie w Zarze albo Reserved, ale coraz rzadziej, bo chodzenie po sklepach mnie irytuje i zabiera strasznie dużo czasu. W internecie znalazłem fajny sklep internetowy majesso.pl, mają tam fajne eleganckie i casualowe ciuchy w bardzo przyzwoitych cenach. Allegro mnie osobiście jakoś nie przekonuje, chociaż też zdarza mi się coś tam kupić, ale dużo łatwiej zaliczyć jakiś słaby zakup na aukcji niż w sprawdzonym sklepie.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-06-03, 12:59  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie w internecie kupuje się dużo wygodniej, moje najnowsze odkrycie to buty personalizowane żona zamówiła sobie czółenka damskie i chwali, więc sądzę, że jeszcze dziś jakieś buty na lato znajdę, bo temperatury już są tak wysokie, że to najwyższa pora na zakupy.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-06-15, 09:24  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ja przez internet bardzo często zamawiam sobie spodnie. Wolę zapłacić trochę więcej ale sprawić sobie coś porządnego niż kupować sobie byle co co szybko mi się popsuje.
Świetne spodnie ma Levis. W zasadzie to nie muszę tutaj chyba tego pisać bo każdy z Was wie jaka jest to jakość. Praktycznie nie do zdarcia. Lubię ich kolekcję 501 czyli tradycyjne proste męskie jeansy:

Przez neta zamawiam równiez buty, jest taniej oraz jest o wiele ciekawszych modeli niż to co mozna zobaczyć w sklepach stacjonarnych Szczegolnie jeśli chodzi o obuwie klasyczne. https://klasycznebuty.pl/pl/c/Meskie/74

Levis-501-Johnny-Red.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  14.91 KB
 Odsłon:  12025 raz(y)

Levis-501-Johnny-Red.jpg

PatrykW

Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 3
Post 2015-06-15, 13:09  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście nie lubię sieciówek, bo po pierwsze za dużo ludzi tam się przewija a po drugie wszyscy później mają to samo. Kupuję w sklepie internetowym z odzieżą męską i polecam też spróbować Wink
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-06-15, 14:27  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
Ja wolę czasami wydać więcej i kupić sobie coś porządnego co będzie się dobrze nosiło niż kupić sobie tanio jakiś ciuch, który spierze się po kilku użyciach. To przecież nie ma sensu. Mam kilka swoich ulubionych marek. Buty zamawiam zwykle marki DC - naprawdę świetne. T-shirty Volcom rówież są jak najbardziej ok,
Zamawiam od jakiegoś czasu tutaj
brandsplanet.pl - w sklepie można znaleźć ich ciuchy. Niestety ale problem może być ze sklepami stacjonarnymi.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2015-06-19, 12:56  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
A polecicie jakieś sklepy internetowe z promocjami, gdzie mógłbym kobiecie fajne ciuszki kupić? Interesuje mnie moda taka bardziej na luzie Wink
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-06-24, 10:29  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
moja kobietka non stop tutaj zakupy robi sibysi.pl Smile Wiem, że mają teraz jakąś promocję -50% na ciuchy, więc zamówiła już chyba całą szafę ...
Kamilk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 2
Post 2015-06-24, 12:12  //  Jaki sklep(y)? Odpowiedz z cytatem
W tkmaxx fajne ciuchy czasem można znaleźć nie drogie ale razem prawie się nadziałem : znalazłem fajną torbę wydawało mi się że cena to 59 zł ale metka się zagięła po wyprostowaniu okazało się że cena to 590 zł. Dobrze, że zauważyłem wcześniej a nie przy płatności Wink.
Ostatnio robię dużo zakupów w intrnecie allegro i inne sklepy.
lubię to napewno majesso.pl i answear.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jaki sklep(y)? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!