Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi

Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2019-03-10, 11:02  //  Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi Odpowiedz z cytatem
Potrzebuję jakiegoś roweru, najlepiej takiego z łatwo dostępnymi częściami samochodowymi. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Przy zakupie ktorych modeli nie powinienem mieć problemów z dostępnością części?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-03-11, 11:39  //  Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi Odpowiedz z cytatem
Nie powinno być większych trudności, bo w sumie wybór jest całkiem duży.
Najlepiej iść w jakieś topowe, sprawdzone, popularne marki takie jak Romet, Kross itd.
Poza tym wystarczy wejść do nich na stronę internetową aby się o tym przekonać.
Rzuć jeszcze okiem tutaj pod linka: https://www.zico-bike.pl/kierownice
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-10-25, 11:06  //  Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi Odpowiedz z cytatem
Może tu https://www.drerowery.pl/pl/producer/TREK/49 taki znajdziesz... te rowery z wyższej półki powinny mieć łatwo dostępne części zamienne. W razie gdybyś nie wiedział co wybrać, to zapytaj sprzedawców, oni znają się na rzeczy ponieważ są kolarzami i temat rowerów mają w małym paluszku
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-12-13, 11:24  //  Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi Odpowiedz z cytatem
Ramy rowerowe można spokojnie zamówić w sieci, wydaje mi się, że inne części do rowerów także. Kwestia chyba wybrania takiego roweru gdzie rzeczywiście da się wymienić poszczególne części. Można też pomyśleć o złożeniu własnego. Wiele osób tak właśnie robi i ma wtedy pewność, że wymiana ewentualna czy dostępność części nie będzie problemem.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Jaki rower z dostępnymi częściami zamiennymi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!