Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jaki projekt domu

Jaki projekt domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-08-16, 12:32  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Witam. Aktualnie przymierzamy się z żoną do budowy naszego pierwszego współnego domu :0 I stanęliśmy przed trudnym wyborem projektu. Wydawało nam sie, że nie jest to takie trudne. Jednak im bardziej przegladamy projekty domow tym większy mamy mętlik w głowie co wybrać.
bierzemy pod uwagę projekt Indygo:

Jak również jeżynę:


Który będzie lepszy?

dom1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  171.12 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

dom1.jpg

dom2.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  154.56 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

dom2.jpg

Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-08-24, 13:21  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Drugi bardziej mi się podoba
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-11, 08:08  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Szkoda, ze nie ma tutaj rozkładu pomieszczeń. Z wyglądu zewnętrznego bardziej podoba mi się chyba drugi dom. Wydaje się wiekszy ( pierwszy jest bardzo mały, chociaż może bć to jedynie moje wrażenie)
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2017-11-26, 16:09  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Mi się podoba drugi projekt. Jednak zanim pomyślicie o budowie domu to nawiążcie współpracę geodetą. Pomoże w załatwieniu wszystkich pozwoleń. Dokonuje pomiarów, nanosi na mapkę min wszystkie przełącza. Jest pomocny przez cały okres budowy i to on dokonuje ostatecznego odbioru wybudowanego domu.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-07, 07:02  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Warto też wcześniej wiedzieć jakie sklepy mają najlepsze materiały na wykończenie domu.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-03-25, 21:06  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Mi też bardziej przypadł do gustu drugi projekt, choć bardzo istotny jest właśnie rozkład pomieszczeń. A z jakiego ogrzewania planujecie skorzystać? Bo mi właśnie wybór tego elementu zajął dużo czasu. Jeśli budujecie teraz dom to zainteresujcie się systemami kominowymi Schiedel. To sprawdzony producent bezpiecznych i bardzo wydajnych kominów. Moim zdaniem świetny wybór do nowego domu.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-04-11, 10:05  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Mi z wyglądu bardziej podoba sie pierwszy projekt. Jednak trzeba tutaj wziąc pod uwagę,że taka lukarna tania w budownie nie będzie. O wiele tańszy w budowie wydaje się projekt numer dwa . Jeśli masz miejsce na działce to lepiej jest również zastanowić się nad projektem domu parterowego. Szczególnie,że nie potrzebujesz tutaj aż tak duzej przestrzeni.
Zerknij sobie na przykłąd na projekt domu Decyma z pracowni Domy w stylu. https://www.domywstylu.pl/
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2019-01-09, 00:56  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
My zdecydowalismy sie na kupno domu,a pomogło nam w tym biuro abc dom z krk Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2019-02-02, 18:07  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Warto zwrócić od razu uwagę na instalację energooszczędną. My mamy u siebie od Oze-biomar i jesteśmy bardzo zadowoleni
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-12-31, 17:43  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Nie wybudujecie domu bez odpowiednich pozwoleń i działki. Wiele osób ma takie szczęście, że albo posiadają działkę albo budują się np. na fragmencie działki swoich rodziców i już tutaj można zaoszczędzić, ale jeśli Wy takiej możliwości nie macie to polecam szukać sobie na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/dzia%C5%82ki najlepszych działek w okolicy. Ofert mają całkiem sporo.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-03-01, 22:25  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Ciekawych projektów domów na naszym rynku na pewno dzisiaj nie brakuje. Sam mam zamiar wybudować dom, choć w nieco odleglejszej przyszłości i na pewno chciałbym, aby nie zabrakło na nim kamiennej elewacji. Nawet znalazłem masę ciekawych materiałów tego typu na http://www.graniteks.pl/c/kamien-elewacyjny/ i jestem pewny, że w zasadzie każdy wybierze tam coś ciekawego dla siebie.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-03-04, 13:32  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Dla mnie poza projektem domu było sporym problemem wybranie firmy zajmującej się szambem betonowym, u mnie zajęła się tym firmahttp://szambabetonowe-brat-bet.pl/
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-06-23, 22:28  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Ja zdałam się na męża i to on zdecydował. Ale wybieraliśmy gotowe projekty domów Archon+ z polecenia - wiedzieliśmy, że są bardzo dobrze przemyślane, dopracowane i tak naprawdę który byśmy nie wybrali to byśmy nie żałowali. Mają projekty w bardzo dobrej cenie, umożliwiają wymianę w ciągu aż 90 dni. Jeśli ma się jakiekolwiek pytania to doradzają, odpowiadają. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-11-21, 10:30  //  Jaki projekt domu Odpowiedz z cytatem
Zastanawiasz się nad domem z dużym garażem? Projekty domów dostępne tutaj mogą spełnić Twoje oczekiwania.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jaki projekt domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!