Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Jaki program do nadzoru komputera domowego?

Jaki program do nadzoru komputera domowego?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-04-10, 16:42  //  Jaki program do nadzoru komputera domowego? Odpowiedz z cytatem
Chodzi o program do ochrony dzieci przed szkodliwymi treściami z internetu. Jaki program sprawdzi się pod tym względem najlepiej?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-04-11, 12:01  //  Jaki program do nadzoru komputera domowego? Odpowiedz z cytatem
Na rynku masz kilka darmowych rozwiązan, ale osobiście szedłbym w te płatne. Zaleta jest taka, ze masz ochronę gwarancyjną, możesz też liczyć na szybkie wsparcie techniczne gdyby zaczęło coś się niedobrego dziać.
Jak mówił były prezydent Ronald Regan - ufaj, ale sprawdzaj.

Czytaj jeszcze tutaj http://programszpiegujacy.pl/ kilka interesujących wpisów sporo wnoszących do tematu.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-04-14, 11:35  //  Jaki program do nadzoru komputera domowego? Odpowiedz z cytatem
Wpisz w Google "Kontrola rodzicielska programy" i dostaniesz bardzo wiele różnych propozycji.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-06-15, 12:42  //  Jaki program do nadzoru komputera domowego? Odpowiedz z cytatem
aż za dużo tych propozycji, ja mam na domowym kompie z którego tez dziecko korzysta zainstalowanego gdata total, kontrole rodzicielską ma bardzo dobrą i nawet na słabszym kompie nie poczujesz ze w ogóle jest zainstalowany (mam go na lapku 2gb), łatwo zmienic ustawienia w nim
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Jaki program do nadzoru komputera domowego?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!