Forum Banzaj.pl » Hydepark » jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny?

jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-07-27, 21:19  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio dostałem na urodziny powłokę ceramiczną do samochodu, gravon od k2. Chroni naprawdę super, prezent jak najbardziej udany. I ogólnie takie rzeczy do samochodu to ja zawsze z uśmiechem przyjmę jako prezent Smile
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-08-09, 06:08  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Bardzo lubię czytać, nie mam ulubionego gatunku literackiego. Ale ta książka "Dary aniola" bardo mnie w ciągła. Książka o rasie pół ludzi pół anioł. Przeczytałem pierwszy tom i na pewno nie pogniewał bym się na prezent z następnych tomów tej książki.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2017-10-26, 10:45  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie obraziłbym się za grill elektryczny, już sobie nawet upatrzyłem taki Tefala, GC 7148. Cieszyłbym się bardzo.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2017-12-21, 09:14  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
A może poręczny nóż składany
Wydaje mi się, że to bardzo fajny prezent dla każdego mężczyzny, ponieważ można go wykorzystać w wielu sytuacjach... szczególnie gdy facet jest typem majsterkowicza tak jak ja i lubi popracować w ogrodzie i w warsztacie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2018-01-07, 17:27  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Jestem fanką gier komputerowych, a że nie mam sprzętu, który umożliwiałby mi grę na najwyższych parametrach, chciałabym otrzymać komputer o super specyfikacji.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2018-02-05, 11:40  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń.
Naprawdę można coś fajnego dopasować. Wypasiona fura, nauka strzelania - ciekawych prezentów jest po prostu bardzo dużo i na spokojnie coś pod siebie dopasujecie. Kwestia taka, ile chcecie na ten prezent po prostu wydać.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-02-20, 01:04  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Już czasem mam ogromny problem z tym co kupić na prezent, bo tyle tego już się kupowało że czasami po prostu najzwyczajniej w świecie brak pomysłu Very Happy Ale trafiłem ostatnio na taką stronkę http://www.homedome.pl/ i tam mają świetne akcesoria do domu. Kupiłem koleżance zestaw akcesoriów do łazienki, bo wiem, że bardzo chciała i była zachwycona Very Happy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-02-20, 01:09  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Może znajdziesz coś na http://www.homedome.pl/. mają tam różne dodatki do domu, także coś akurat może uda Ci się tam upolowac Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-02-23, 22:52  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Bratu wykupiłam wejściówkę na strzelnicę i mimo początkowego sceptyzmu to później był prze zachwycony, chyba znów poczuł się jak chłopczyk biegający z plastikowym pistoletem... Miejsce też go urzekło - wybrałam strzelnicę Progun (we Wrocławiu) bo słyszałąm o niej wiele dobrego i powiem, że to była bardzo dobra decyzja Smile
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2018-02-24, 15:33  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
dobre elektronarzędzia to zawsze mile widziana rzecz, sam sobie kupilem klucz udarowy ryobi, przydaje się przy wymianie kól i w ogóle przy pracach przy aucie, mój sprzęt ma system one+, więc mogę wymieniać bateię między poszczególnymi urzazeniami z tej serii, klucz spisuje się bardzo dobrze, wszelkie dlubanie przy aucie jest krótsze bo jednak zawsze sporo schodzilo na tych odkręcaniu śrub
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-05-12, 14:39  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Dla brata kupiłem na urodziny grill węglowy ze sklepu https://corciano.pl/ i powiem wam, że mega się ucieszył, zawsze taki chciał ale żałował pieniędzy. Już z niego nawet korzystaliśmy i jest bardzo fajny, taki sam zamówiłem już dla siebie do ogrodu.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2021-10-23, 09:52  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze jako prezent wybiorę książkę. Pełno tytułów jest na stronie https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/diabel-stroz-marek-krajewski więc jest zawsze w czym wybierać. Nie wyobrażam sobie dostać cokolwiek innego. Książki to moje hobby, mogę spędzać całą noc nad kilkoma tytułami.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-03-20, 23:09  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
Naprawdę fajne te Wasze niektóre pomysły, ale alkomat mnie powalił Very Happy Dubaj - też niczego sobie. Ja z kolei chciałabym gadżety- jednorożec sprawdziłby się idealnie. I spełniłoby się moje marzenie z dzieciństwa hahahhaha Balon byłby świetny, ale dekoracją tortu oczywiście nie pogardzę. Ciekawe jak to będzie w tym roku Very Happy A jakie były Wasze niezapomniane czy niecodzienne prezenty? Co was najbardziej zaskoczyło? Może ktoś ma takie szalone pomysły jak ja? Chętnie usłyszę, że nie jestem sama i że ktoś z Was mimo wieku też dalej tak kocha jednorożce Very Happy
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2022-10-28, 14:07  //  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Odpowiedz z cytatem
jeśli jesteście z Krakowa to na Ruczaju możecie znaleźć ofertę spa specjalnie przygotowaną dla panów o tutaj dokladnie: https://www.madamekatrina.pl/sep-zabiegi-pielegnacyjne-dla-panow-ruczaj-krakow/ super sprawa, zwłaszcza teraz kiedy powoli ludzie kupują już prezenty na mikołaja Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  jaki prezent chcialbys dostac na 35 urodziny? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!