Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra » Jaki pasek do męskich spodni

Jaki pasek do męskich spodni

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-11-12, 10:48  //  Jaki pasek do męskich spodni Odpowiedz z cytatem
Szukam aktualnie porządnego paska do męskich spodni garniturowych. Pasek powinien być dość szeroki.
Spodnie są czarne.
Jaki kolor?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-11-13, 09:57  //  Jaki pasek do męskich spodni Odpowiedz z cytatem
W stroju formalnym najlepiej jest wybrać pasek ze skóry. Powinien byc on dopasowany do koloru obuwia.

Ważna jest również klamra. Najlepsza jest klasyczna prostokątna w kolorze srebrnym albo w kolorze mosiadzu.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2018-03-21, 22:32  //  Jaki pasek do męskich spodni Odpowiedz z cytatem
Dokładnie. Pasek spasowany z kolorem butów i najlepiej z kolorem paska od zegarka Smile ostatnio sobie skompletowałem taki zestaw razem z tym zegarkiem https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-citizen-at8019-02w Smile
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-05-24, 12:53  //  Jaki pasek do męskich spodni Odpowiedz z cytatem
Paski i inne tego typu skórzane akcesoria kupuje w https://zeskory.com/ i śmiało mogę polecić. Wszystko bardzo dobrej jakości, do tego w rozsądnych cenach, często lepszych niż konkurencja. Duży wybór, sam mam kilka rzeczy z tego sklepu i jestem zadowolony.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-29, 12:36  //  Jaki pasek do męskich spodni Odpowiedz z cytatem
To u nas akurat najpierw potrzebne są te spodnie, a później dopiero pasek. Mój narzeczony koniecznie potrzebuje porządków w swojej szafie i jakiś nowych rzeczy. Myślę, co można dla niego wybrać i prawdopodobnie będą to na początek spodnie męskie czarne . Głównie dlatego, że to bardzo uniwersalne spodnie, ponieważ pasują do wszystkiego, można ubrać na każdą okazję, więc zestawić na sportowo i elegancko. Myślę, że dość szybko uda nam się znaleźć coś interesującego. Trzeba tylko sprawdzić odpowiednie sklepy.
Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra »  Jaki pasek do męskich spodni
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!