Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jaki osrodek leczenia alkoholizmu

Jaki osrodek leczenia alkoholizmu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-26, 11:37  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
Witam. Poszukuję informacji o sprawdzonych ośrodkach leczenia alkoholizmu. Nie dla mnie ale dla bliskiej mi osoby, która zmaga się z tym problemem. Czy możecie mi polecić kogoś sprawdzonego?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-11-27, 12:06  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
Mogę polecić Ci klinikę Doktora Wolniaka. jest kontakt : klinikavip.pl/leczenie-uzaleznien/alkoholizm . Aktualnie jest to jeden z lepszych ośrodków leczenia różnych uzależnień ( w tym leczenia uzależnienia alkoholowego) w całym kraju a na pewno najlepsza w okolicach Łodzi. Pracują tam ludzie z bardzo dużym doświadczeniem oraz jestem pewna,że powinni pomóc osobie na której Ci zalezy .
Swego czasu leczył sie tam mój wujek. Sam raczej nie pokonałby tego nałogu. Dzięki klinice mu sie udało.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-05-31, 15:59  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
Mój sąsiad ma taki problem. Wiecznie widzę go z butelką, nie panuje już w ogóle nad tym co robi... Na https://prozdrowotni.pl/jakiej-pomocy-udzielic-alkoholikowi znalazłam informacje jak mu pomóc. Mam nadzieję, że będzie chciał tą pomoc ode mnie przyjąć. Młody człowiek, szkoda jego życia.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2021-05-19, 22:37  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
A czy ta osoba naprawdę chce się udać na leczenie? pamiętaj, że to już połowa sukcesu. Chory musi sobie zdawać sprawę, że ma problem i chce coś z tym zrobić. Będzie mu o wiele łatwiej wytrwać. Poza terapią, zobacz na stronie https://baza-lekow.com.pl/uzaleznienia/ jakie leki stosuje się wspomagająco w leczeniu uzależnień. Takie leki pomagają utrzymać abstynencję i zmniejszają potrzebę napicia się alkoholu.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-06-11, 07:24  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
monar
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-11-22, 18:26  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
Oczywiście musi być chęć wyjścia z nałogu, bez tego jest bardzo trudno przejść odwyk. Dlatego wsparcie i rozmowa są konieczne, tak samo jak dobra terapia. Polecany jest także esperal Szczecin , innymi słowy wszywka alkoholowa
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-02-14, 00:37  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
Ośrodków jest dużo, zamknięte, otwarte, ale musisz pamiętać, że to tylko pierwszy etap w walce o siebie. Po terapii w ośrodku zamkniętym pewnie nie raz znajdziesz się w trudnej sytuacji, dlatego ważne, aby w dalszym ciągu korzystać z pomocy psychoterapeuty, który pomoże przejść przez trudne i kryzysowe momenty. Dlatego nie należy poprzestawać na terapii w ośrodku, a szukać pomocy i później. Ważne, żeby mieć świadomość, że istotne jest nie tylko leczenie osoby uzależnionej, ale wszystkich domowników. Np. Terapia małżeńska https://www.osrodekintra.pl/portfolio-view/terapia-malzenska/ czy pomoc dla osób współuzależnionych lub DDA.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-08-06, 18:14  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
hej! Zastanawiasz się nad "jazda po alkoholu adwokat"? Skontaktuj się z prawnikiem, aby omówić swoją sytuację.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 133
Post 2024-01-29, 12:56  //  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu Odpowiedz z cytatem
Szukaj, w miarę blisko siebie, bo tak będzie dla ciebie najwygodniej, jeśli chodzi o dojazdy. Jeśli chodzi o Warszawę, to jest np. ośrodek terapeutyczny warszawa
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jaki osrodek leczenia alkoholizmu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!