Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Jaki operator telewizyjny?

Jaki operator telewizyjny?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-12-01, 07:15  //  Jaki operator telewizyjny? Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie, jakiego polecacie operatora telewizyjnego dla kogoś kto lubi sporty walki, sporty drużynowe, sporty motorowe, programy przyrodnicze itd?
Mam obecnie jedynie cyfrową telewizję naziemną, ale to zdecydowanie za mało.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-12-01, 09:41  //  Jaki operator telewizyjny? Odpowiedz z cytatem
UPC. Mają tam bardzo wiele kanałów w dobrej cenie. Najlepiej jest wziąć u nich sobie cały pakiet. Czyli internet plus telewizje. Jest wtedy najtaniej.
I czy nie wygodniej będzie Ci skorzystać z porównywarki telekomunikacyjnej ?
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2016-04-29, 08:17  //  Jaki operator telewizyjny? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale porównywarka to dobry pomysł. W panwybierak.pl możesz szujać ofert pod swój adres. Oczywiście zdrowy rozsądek też się przyda, bo nie zawsze nominalnie najlepsza oferta będzie najkorzystniejsza. Czasem lepiej zapłacić ciut więcej, ale mieć pewność, że dostawca czy operator jest ok i nie ma ciągłych awarii, czy innych niedociągnięć z jego strony.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-05-11, 16:24  //  Jaki operator telewizyjny? Odpowiedz z cytatem
Na Eleven Sports Polska masz dużo piłki nożnej. Ten kanał jest chyba u wszystkich dostawców telewizji satelitarnej. Dużo sportów walki masz na polsatowym Extreme.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Jaki operator telewizyjny?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!