Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Jaki operator?

Jaki operator?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-05-06, 14:52  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Niedlugo konczy mi sie umowa w Orange. Mam na obonament. Byc moze czas zmienic operatora - tym bardziej, ze numer juz bez wiekszego problemu sie przenosi. Jakiego operatora polecacie? A moze zostac u pomaranczowych?
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-05-07, 13:43  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Kiedyś miałem Plusa i spóźniłem się z rachunkiem chyba 2 dni. Przy następnym rachunku doliczyli mi odstetki. W Orange natomiast nawet jak się spóźniłem 2-3 dni to nigdy nic mi nie doliczali. Niby drobiazg a do dzisiaj pamiętam to Plusowi.

Teraz wydaje się, że Play jest najlepszy ale te promocje tak często wchodzą, że nie traktuj tego jako pewnika Wink
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-05-21, 09:32  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Ja tam polecam Playa. W tej chwili sa bezkonkurencyjni cenowo. Ostatnio szukalem mobilnego internetu i w stosunku do tego co oferuje Play reszta to smiech na sali. Niska cena i najwiekszy limit - 5GB. Jedyny problem to wciaz malo nadajnikow. Ale jezeli ktos bedzie uzywal glownie w miescie to nie jest to problem.
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-10-13, 08:11  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio mialem bardzo nieprzyjemna sytuacje zwiazana z Orange. Do tej pory mialem umowe i nieograniczony kapital minut - czyli to co nie wykorzystalem przechodzilo niejako na zawsze (bez terminu wykorzystania) w sumie zgromadzilem przez rok ponad 5000 minut do orange i stancjonarne lub ponad 2000 minut do innych sieci. Abonament mialem jakies 90 zlotych. Postanowilem w koncu zrobic z tym porzadek i wykorzystac te minuty w nowej umowie. Termin umowy sie konczyl i podpisalem nowa z mniejszym abonamentem tak aby wykorzystac te minuty - oczywiscie upewnilem sie u pracownika salonu orange (a ten wyzej) czy mi nie przepadna minuty - mialy nie przepasc wiec podpisalem nowa umowe.

Jakiez bylo moje zdziwienie gdy okazalo sie ze... przepadly mi wszystkie minuty. Oczywiscie zlozylem reklamacje. (przypominam chodzilo o ponad 5000 minut do orange i stacjonarne lub w przeliczeniu ponad 2000 minut do wszystkich sieci). W pierwszej wersji pracownik orange zaproponowal mi 200 minut jako zadoscuczynienie - tak jakby to byla moja wina. I tak toczyla sie miedzy orange i mna dyskucja potem dac mi chcieli 1000 minut. W koncu postawilem sprawe va banque i stwierdzilem ze podpisalem nowa umowe kierujac sie falszywymi przeslankami - pracownik orange wprowadzil mnie przeciez w blad) i chce rozwiazac umowe. Wtedy tez laskawie zwrocili mi te minuty. W miedzy czasie zaplacilem rachunek na ponad 300zl (darmowych minut nie mialem przeciez). Do tej pory bylem z Orange zadowolony - po tej akcji - niesmak mi pozostanie znacznie dluzej, niz 12 mcy obecnej umowy i watpie zebym z nimi chcial miec cos do czynienia. Brawo Orange.
Ojciec Dyrektor

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 261
Miasto: wieś
Post 2009-10-17, 15:01  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Mam Ere i Orange. Era ma od dluzszego czasu chroniczne problemy techniczne, slaby zasieg itd. Dlatego po 12 latach niestety sie rozstaniemy...
bolus90b

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 12
Post 2010-01-05, 15:40  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem w sieci Play konkretniej Play fresh wystarczy, że w miesiącu doładuje konto za 30 zł a mogę korzystać z wybranego darmowego numeru w Play oraz dostaje 1000 sms'ów do wykorzystania a jeśli nie wykorzystam to przechodzą mi na następny miesiąc (zaznaczam, że smsy moge wysyłać do wszystkich sieci) a poza tym mogę wykorzystać te 30 zł które doładowuje. Za minute płace 29gr a za smsa w sieci 10 gr a do innych 15 bądz 20 gr, nie wiem dokładnie bo nie wykorzystuje wszystkich darmowych.
AutoImportSprowadzanie

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 10
Miasto: Samochody z europy i włoch
Post 2010-02-11, 23:43  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
ja tez używam telefonów na kartę, teraz ich konkurencja powoduje naprawdę przyzwoity cennik co jest dla nas najważniejsze, nie ma problemów z korzystania dołąduje sobei keidys chce i jak chce wkońcu stron z doładowania online jest mnóstwo są pewne i szybkie
sliwka07

Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1
Post 2010-02-17, 15:50  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
hej, osobiście polecam Orange. Darko jak długo jestes w tej sieci? Play jest faktycznie ciekawy ,ale głównie dla osób korzystających z Play Fresh, jeśli chodzi o oferty na abonament to chyba podobnie jak wszedzie. Pytanie tylko jakie masz potrzeby i czy chce Ci się bawić w dodatkowe doładowania itp?. Ja niestety bardzo dużo rozmawiam przez tel . i niemal co miesiąc przekraczalam ilość minut w abonamencie. Nie korzystalam z ofert proponowanych przez konsultantów telefonicznych tylko sama udalam się do punktu i dzieki temu dobrali mi oferte, która mam nadzieje zbije w koncu troche moje rachunki. 2 razy większa ilość minut w abo w tej samej cenie powinna wystarczyć.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-25, 20:56  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Play i Play, posiadam u nich mixa i powiem, że lepiej trafić nie mogłem. Święta trójca ma dość dziwne zasady, jeśli decydujemy się na ofertę 30 złotych na 40 miesięcy, to przez 40 miesięcy musimy konto zasilać tylko i wyłącznie kwotą 30 złotych. Jeśli zasilimy większą sumą nie zostanie ona odjęta od kwoty spłaty.

W play czy zasilimy za 5, 10, 15, 20 złotych - zostanie ona odjęta od kwoty zobowiązania. Ważne by minimum 30 złotych, zostało osiągnięte w danym miesiącu.
RemiX

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 31
Post 2010-05-01, 13:43  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Bierz Playa, jak pisze przedmówca będziesz w 100 % zadowolony.
lucjan45

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 15
Post 2010-05-04, 14:05  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
teraz sie sytuacja mogla troche zmienic, bo sa nowe taryfy w orange (te ze zwierzakami). ktos z Was to sledzil?
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-04, 18:52  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
W niedługim czasie będę pisać artykuł porównawczy, więc jego wyniki umieszczę tutaj.
lucjan45

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 15
Post 2010-05-05, 13:49  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
w wielu miejscach ludzie pisza "bierz playa" i koniec. zadnych szczegolow. play ma lepsza oferte niz nowe taryfy orange?

a zestawienie to super sprawa.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-05, 14:46  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Jakby nie patrzeć, Play biję na głowę resztę operatorów. Play mixtura to przemyślane rozwiązanie, bierzesz umowę na 40 miesięcy i kwotę 30 złotych, ale nie musisz zasilać za 30 złotych, może za 5, 10, 30, 50 i każda kwota zostaje odjęta od kwoty zobowiązania. U reszty musisz kupować jedynie karty o kwocie zobowiązania, zasilając za 50 złotych - nie zostanie ci odjęta od spłaty itp.

Co do abonamentu, muszę się przyjrzeć temu bliżej i dam znać, chodź kolega Kiziea coś tam ma pisać Razz.
lucjan45

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 15
Post 2010-05-06, 13:32  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
mixy to sa przewaznie gorsze rozwiazania niz abonamenty. ale specjalista nie jestem. te taryfy orange tez sa w miksach prawda? w ogole takie zestawienie to by sie przydalo do kazdej dziedziny. Smile
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-09, 17:18  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Mix zależy dla kogo, a przeważnie góruje nad abonamentem, bo całą kwotę przeznaczasz na rozmowy, nie na zbędne opłaty etc. W abonamencie dostajesz powiedzmy 75 darmowych minut, płacisz za nie 60 złotych i jaki jest w tym sens? W mixie kupujesz pakiet za 20 złotych i dostajesz 100 minut, to jest dopiero opłacalne Smile.
lucjan45

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 15
Post 2010-05-10, 14:22  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
ale wiesz, w ten sposob rozumujac, to najlepszym rozwiazaniem jest w ogole prepaid. a to nie o to chyba chodzi. abonament daje pewna wygode, ze wlasciwie niczym sie nie trzeba przejomowac tylko ma sie pule minut/danych (w panterze glownie, choc i w pakietach teraz takze).
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-10, 18:38  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
No i na ile ci ten pakiet starcza? Bo mi starczał kiedyś na 2 dni rozmowy, a teraz mam mixa w Play i rozmawiam cały miesiąc za kwotę 50 złotych.
lucjan45

Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 15
Post 2010-05-11, 14:18  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
slucham? pakiet danych w orange? w tej chwili pakiety danych w orange sa atrakcyjniejsze niz w play. za 30 zl w orange as 2 GB danych, w play za 25 zl 1 GB.

co do wyboru sieci, to oczywiscie profil uzytkowania telefonu (czyli kto, gdzie, ile dzwoni) decyduje; ale rzecz w tym, ze w orange w tej chwili taryfy sa dosc uniwersalne.
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-11, 17:38  //  Jaki operator? Odpowiedz z cytatem
Najpierw się pośmieje... no dobra starczy, teraz mogę ci odpowiedzieć. I zobacz ile w Orange masz ograniczeń, co do Play żadnych głupot w kruczkach etc. nie ma!
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Jaki operator? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!