Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jaki najlepszy lekarz rodzinny w Krakowie

Jaki najlepszy lekarz rodzinny w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2019-01-23, 11:25  //  Jaki najlepszy lekarz rodzinny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
W przychodni do której jestem zapisany jest niesamowity problem z zapisaniem się na wizytę i praktycznie nikt nie odbiera telefonów. Doradzicie jakies inne miejsce?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2019-01-23, 14:32  //  Jaki najlepszy lekarz rodzinny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak daleko masz do ulicy Cieszyńskiej, ale jest tam bardzo dobra przychodnia zdrowia
https://prima-med.info
Dobra przychodnia z ludzkim podejściem do pacjenta, wszystko sprawnie, papierologia ogarnięta, diagnoza postawiona Smile polecam!

ps. wizyty są na narodowy fundusz zdrowia,ale w przychodni pracuje również wielu specjalistów, do których mozna zapisac się prywatnie.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-06-28, 17:39  //  Jaki najlepszy lekarz rodzinny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy słyszałeś o Krajowym Programie Zdrowotnym, który daje możliwość dostępu do prywatnej służby zdrowia za niewielką miesięczną opłatą. Znika kłopot oczekiwania miesiącami na przyjęcie u specjalisty a na wizytę lub badania możesz umówić się nawet w kilka dni.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jaki najlepszy lekarz rodzinny w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!