Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ?

Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
radek8

Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 1
Post 2013-12-07, 15:35  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie. Mam bardzo rzadkie włosy, do tego jeszcze zakola. Chciałbym kupić jakiś szampon lub odżywkę/wcierkę która dobrze zagęszcza włosy, czy jest coś godnego polecenia, czy to już tak musi być ?

Poniżej zamieszczam zdjęcie swoich włosów:
fotoszok.pl/show.php/1815845_wa-os.jpg.html


Chciałem jeszcze dodać, że włosy mam tak rzadkie, że nawet na żel nie mogę zrobić takiej fryzury jaką bym chciał.
Reklamy
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2013-12-07, 20:13  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Szczerze to moze byc ciezko...ja mam geste wlosy a uzywajac zwyklego head&schoulders robily sie optyczne gestsze...ciezko powiedziec ale moze sprobowalbym z fryzura "na lyso"
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2013-12-17, 21:39  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Mój facet używa szamponu timotei z różą z jerycha. Odkąd skończył 35 lat bierze suplement ze skrzypem. Włosy zwykle wypadają mu na zimę, ale nie tak bardzo. Ma dość gęste, ale też i mocne.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2013-12-18, 22:08  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
A ten szampopn Timotei to jaki ma skład, bo ja chcę uzywać tylko tych z naturalnych składników. Nie wiem co dla faceta jest ważne dla wlosów więc caly czas szukam odpowiedniego, bo dodatkowo mam skóre głowy bardzo wrażliwą i zaraz dostaje łupieżu.
kris85

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 1
Post 2015-01-27, 11:39  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Na zagęszczenie włosów zdecydowanie nr. 1 jest produkt Focus . Używałem tego i naprawdę polecam bo robi cuda na głowie. Od razu więcej włosów i wszystko wygląda naturalnie.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-06-19, 11:53  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Włosów nie da się zagęścić. Przy odrobinie szczęścia można ograniczyć ich wypadanie ale cebulki które wypadły już się nie odtworzą.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-07-19, 09:06  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Pielęgnacja włosów to trudny temat dla nas ,a przecież nie będę pytać własnej dziewczyny.
FacetNieidealny

Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 6
Post 2015-08-09, 15:58  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Niestety, ale szamponem nie zagęścisz włosów w ścisłym tego słowa znaczeniu. Jedyne w czym może Ci pomóc szampon, to wzmocnienie włosów (a zwłaszcza ich cebulek), aby zapobiec ich wypadaniu. Oferowane na rynku szampony zagęszczające włosy, de facto jedynie wpływają na zwiększenie objętości włosów oraz je odżywiają, co może powodować złudzenie zagęszczenia.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-27, 21:52  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy szabo lub odżywka Ci w tym pomogą. Może lepiej spróbuj metody Sebola.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2016-10-20, 19:07  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Kup sobie ten z Kivvi

jest naturalny, ekologiczny, kosztuje 49zł, ja go mam jest świetny, starcza na bardzo długo. jest z z wyciągiem z Ginkgo biloba i żeńszeniem.
Tak naprawde dzisiaj w sklepach nie ma duzego wyboru tych dobrych szamponów i żeli pod prysznic dla facetów, Kivvi ma bardzo dobre
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-06-28, 08:45  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Swoj drog to widziaem kiedyś takie specjalne farby w sprayu , którymi można było uzupełnić ubytki we włosach. Pisze jednak jedynie jako ciekawostkę bo nie wiem czy bym sobie coś takiego sprawił Razz

Tak na marginesie polecam zainteresować się środkiem Loxon;

jest to specjalny płyn na wypadanie włosów.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-06-08, 07:23  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Nie liczycie chyba na to,ze kosmetyki drogeryjne będą miały działanie, które będzie mogło przeciwstawić się wypadaniu włosów? Kosmetyki takie nie mają takiego dzialania.... Po pierwsze jest to zaburzenie wynikające z wewnętrznych problemów organizmu:
niedoboru minerałów
zaburzeń hormonalnych
androgenów
Po drugie takie kosmetyki mogą jedynie działac na włosy, które już wyrosły.

Sugeruję zastanowic się również nad przeszczepem włosów: jest to aktualnie jedna z lepszych metod
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-08-25, 22:51  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że włosy doczepiane tak dobrze nie prezentują się jak np. peruki . Dzięki nim można cieszyć się prawdziwie naturalnym wyglądem, zwłaszcza że w tym sklepie można liczyć dodatkowo na doradztwo stylisty i fryzjera
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-08-30, 14:47  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Używam tego szamponu Botame_Kwas_Hialuronowy_szampon_nawilzajacy_250_ml fajnie po nim włosy wyglądają, są miękkie w dotyku, nie robi mi się na głowie siano, szampon nieźle sie pieni i spoko pachnie
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-01-23, 18:06  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Tutaj https://hair-shop.pl/20-odzywki-do-wlosow masz dobry sklep internetowy z odżywkami i innymi kosmetykami. Ja zamawiam tam dość często bo moje włosy czasem są w złym stanie i muszę szybko interweniować. Ceny są niskie, wybór duży, wysyłka szybka i dobrze zapakowana.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2020-11-27, 10:49  //  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ? Odpowiedz z cytatem
Jaka farba do męskich włosów? Są specjalne kosmetyki, które służą właśnie tylko do takich? Jeśli tak, to podajcie ich nazwy. Patrzyłem w w horex.pl i na jakościowe wyglądają produkty Garniera i Matrixa. Jakie inne marki zapewniają fajny i trwały efekt, ale jednocześnie nie szkodą włosom?
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Jaki męski szampon lub odżywka na zagęszczenie włosów ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!