Forum Banzaj.pl » Hydepark » jaki gaz pieprzowy wybrać?

jaki gaz pieprzowy wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-06-14, 17:46  //  jaki gaz pieprzowy wybrać? Odpowiedz z cytatem
Kupuję gaz paraliżujący i zastanawiam się nad dwoma modelami, które polecił mi znajomy ochroniarz. Parametrów nie będę podawał podeślę po prostu linki, żeby było szybciej:

Albo, któryś z tych dwóch na samej górze: obrona.com.pl/produkty-do-samoobrony
albo spyshop.pl/gaz-pieprzowy-police-tornado-z-latarka-led-132.html
Tylko, że nie chcę zawracać znajomemu już głowy, więc pytam tutaj: który z tych gazów będzie bardziej skuteczny?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-06-14, 18:39  //  jaki gaz pieprzowy wybrać? Odpowiedz z cytatem
Pewnie strumień jest inny w tych dwóch przypadkach, chociaż to są gazy pieprzowe.
Ja wybrał bym coś takiego bardziej spyshop.pl/gaz-zelowy-night-guard-defender-z-oslepiajaca-dioda-led-najlepsza-ochrona-133.html bo różnica w cenie nie jest taka wielka, a masz już żel i to zupełnie inna jakość w obezwładnianiu.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-06-15, 10:45  //  jaki gaz pieprzowy wybrać? Odpowiedz z cytatem
bartek_w napisał:
Ja wybrał bym coś takiego bardziej spyshop.pl/gaz-zelowy-night-guard-defender-z-oslepiajaca-dioda-led-najlepsza-ochrona-133.html bo różnica w cenie nie jest taka wielka, a masz już żel i to zupełnie inna jakość w obezwładnianiu.


No tak szczególnie na wietrze. Ponad to Tobie się nic nie stanie, nie obezwładnisz się przypadkowo Very Happy i masz satysfakcję z tego jak patrzysz na ten strumień, który osadza się na twarzy Twojego przeciwnika.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-06-15, 11:57  //  jaki gaz pieprzowy wybrać? Odpowiedz z cytatem
To ja zdecydowałem się na ten, żelowy gaz. Poczytałem sporo i ten wybór jest jak dla mnie dużo bardziej trafiony. Dzięki wielkie za informacje. Pozdrawiam.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-06-15, 13:06  //  jaki gaz pieprzowy wybrać? Odpowiedz z cytatem
bartek_w napisał: Pewnie strumień jest inny w tych dwóch przypadkach, chociaż to są gazy pieprzowe.
Ja wybrał bym coś takiego bardziej spyshop.pl/gaz-zelowy-night-guard-defender-z-oslepiajaca-dioda-led-najlepsza-ochrona-133.html bo różnica w cenie nie jest taka wielka, a masz już żel i to zupełnie inna jakość w obezwładnianiu.


Myślałem o takich gazach pieprzowych, jednak bałem się, że się mi w kieszeni odpalą.
Pozdr.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2017-12-17, 00:59  //  Gaz pieprzowy Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiałem się nad zakupem gazu pieprzowego Nie zastanawiałem się, który jest bardziej skuteczny - po prostu chciałbym mieć coś na wszelki wypadek. Jakieś zabezpieczenie.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  jaki gaz pieprzowy wybrać?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!