Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto » Jaki fotograf

Jaki fotograf

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Jarek29

Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-03, 09:17  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Cześć, niedługo planuje Ślub z moją narzeczoną i powiecie Mi jaki jest najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu? Szukam tylko dobrego sprawdzonego specjalisty żeby zostały ładne pamiątki po uroczystości ślubnej Smile
Reklamy
kalahern012

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-18, 10:23  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Myślę, że dobry fotograf ślubny warszawa spełni Twoje oczekiwania.
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-13, 12:48  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Szukaj szukaj, tylko pamiętaj że już teraz trzeba imprezę planować z dwuletnim wyprzedzeniem, więc całą resztę (zespół/dja, mszę, salę weselną) trzeba załatwiać jak najprędzej. Ja się prawie na tym naciąłem Smile
Trybers

Dołączył: 26 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-26, 08:40  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Mogę ci polecic znajomoego fotografa który ma usługi takie jak fotografia ślubna kraków i okolice do tego plener mozna zamówić wiele fajnych ciekawych opcji pamiątki z tego wychodza naprawdę świetne oprawić tylko w antyrame i na ściane albo półkę.
Proolekes

Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-02, 07:55  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie ja korzystałem z usług fomo.com.pl i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, zdjęcia wyszły przepiękne i będą pamiątką na długie lata Smile Kreatywny fotograf to jest skarb cieżko takich znaleźć Razz
Oneegis

Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-09, 07:10  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Widziałem gdzieś w necie jest taka strona ze spisem fotografów, są wszystkie opinie o nich itp, wygoogluj , poszukaj to się dowiesz, kogo wybrać.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-01-08, 12:52  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Nie szukaj tylko z Poznania bo spora część fotografów jest skłonna dojechać z innego miasta. Na kiedy zaplanowaliście ślub? Ja bardzo polecam panią fotograf z Łodzi Izę Maciejewską .Zadzwoń i zapytaj czy ma wolny Wasz termin ale nie czekaj na ostatnią chwilę.
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-01-20, 11:37  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Dokładnie! My też jesteśmy z poznania a interesuje nas fotograf ślubny Łódź. Robi niesamowite zdjęcia i chcielibyśmy aby uwiecznił nasz ślub i wesele. Nie ograniczaj się tylko do poznania bo naprawdę niewielu fotografów mamy dobrych niestety... Przejrzałam większość ofert więc wiem co mówię.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-11-08, 22:30  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
W Poznaniu najlepszy jest arturgruszczynski.pl Mój znajomy zatrudnił ich na ślub i zdjęcia bardzo profesjonalne także zobacz sobie ich stronkę.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2016-11-30, 10:23  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Warto poszukać w google Wink zwróc uwagę np na rekomendacje, portofolio i staż pracy Smile
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-04-24, 16:48  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Portfolio to na pewno podstawa jeżeli chodzi o wybór fotografa. Niemniej jednak warto też szukać lokalnie specjalistów zajmujących się fotografią. Osobiście chętnie postawiłbym na usługi https://dariuszczepiel.com/fotograf-prokocim/ . Możemy tutaj wybrać się na sesję portretową, biznesową czy rodzinną i na pewno nie musimy obawiać się o świetne efekty końcowe:).
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2020-12-23, 23:18  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Organizacja ślubu i wesela to dość skomplikowana kwestia. Wszystko zaczyna się właściwe po samych zaręczynach. To najlepszy czas by myśleć o przygotowaniach do tej ważnej daty. Zazwyczaj pierwsze co robimy to szukamy lokum do wynajęcia bo jak wiadomo terminy mogą być zajęte dobrych kilka miesięcy do przodu. Musimy je odpowiednio przygotować tak by spodobało się nam oraz zaproszonym gościom. O stylach nie ma co dyskutować bo to indywidualna sprawa. Warto natomiast zwrócić szczególną uwagę przy wyborze fotografa. Na dobrą sprawę to jedynie zdjęcia pozostaną naszą najcenniejszą pamiątką. Będziemy do nich często wracać, a kiedyś pokazywać swoim dzieciom. Można oczywiście zrobić je we własnym zakresie jednak to nie będzie to samo. Takie dziedziny jak fotografia ślubna to lata włożonej praktyki i poświęcenia. Dobrego fotografa poznamy po jego bogatym portfolio więc tylko takich bierzmy pod uwagę.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2024-01-29, 02:52  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Poszukując odpowiedniego fotografa weselnego powinniście sprawdzić portal https://zaprojektujwesele.pl/ . To przede wszystkim baza firm, dzięki której sprawdzicie, znajdziecie i porównacie konkretne oferty. Fajne i wygodne rozwiązanie, a po opiniach innych osób będziecie wiedzieli, jakie usługi wybrać i które będą dla Was najodpowiedniejsze.
Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto »  Jaki fotograf
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!