Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto » Jaki fotograf

Jaki fotograf

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Jarek29

Post 2015-06-03, 09:17  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Cześć, niedługo planuje Ślub z moją narzeczoną i powiecie Mi jaki jest najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu? Szukam tylko dobrego sprawdzonego specjalisty żeby zostały ładne pamiątki po uroczystości ślubnej Smile
Reklamy
kalahern012

Post 2015-06-18, 10:23  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Myślę, że dobry fotograf ślubny warszawa spełni Twoje oczekiwania.
Zelek26

Post 2015-07-13, 12:48  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Szukaj szukaj, tylko pamiętaj że już teraz trzeba imprezę planować z dwuletnim wyprzedzeniem, więc całą resztę (zespół/dja, mszę, salę weselną) trzeba załatwiać jak najprędzej. Ja się prawie na tym naciąłem Smile
Trybers

Post 2015-08-26, 08:40  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Mogę ci polecic znajomoego fotografa który ma usługi takie jak fotografia ślubna kraków i okolice do tego plener mozna zamówić wiele fajnych ciekawych opcji pamiątki z tego wychodza naprawdę świetne oprawić tylko w antyrame i na ściane albo półkę.
Proolekes

Post 2015-09-02, 07:55  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie ja korzystałem z usług fomo.com.pl i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, zdjęcia wyszły przepiękne i będą pamiątką na długie lata Smile Kreatywny fotograf to jest skarb cieżko takich znaleźć Razz
Oneegis

Post 2015-09-09, 07:10  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Widziałem gdzieś w necie jest taka strona ze spisem fotografów, są wszystkie opinie o nich itp, wygoogluj , poszukaj to się dowiesz, kogo wybrać.
TomaszT

Post 2016-01-08, 12:52  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Nie szukaj tylko z Poznania bo spora część fotografów jest skłonna dojechać z innego miasta. Na kiedy zaplanowaliście ślub? Ja bardzo polecam panią fotograf z Łodzi Izę Maciejewską .Zadzwoń i zapytaj czy ma wolny Wasz termin ale nie czekaj na ostatnią chwilę.
arabelka

Post 2016-01-20, 11:37  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Dokładnie! My też jesteśmy z poznania a interesuje nas fotograf ślubny Łódź. Robi niesamowite zdjęcia i chcielibyśmy aby uwiecznił nasz ślub i wesele. Nie ograniczaj się tylko do poznania bo naprawdę niewielu fotografów mamy dobrych niestety... Przejrzałam większość ofert więc wiem co mówię.
polonez

Post 2016-11-08, 22:30  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
W Poznaniu najlepszy jest arturgruszczynski.pl Mój znajomy zatrudnił ich na ślub i zdjęcia bardzo profesjonalne także zobacz sobie ich stronkę.
kazimierz32

Post 2016-11-30, 10:23  //  Jaki fotograf Odpowiedz z cytatem
Warto poszukać w google Wink zwróc uwagę np na rekomendacje, portofolio i staż pracy Smile
Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto »  Jaki fotograf
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tak pracuje silnik gwiazdowy

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja