Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jaki dobry radca prawny w Krakowie

Jaki dobry radca prawny w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-06-19, 08:19  //  Jaki dobry radca prawny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Szukam namiarow na dobrego radcę prawnego w Krakowie. Do spraw spadkowych....
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-06-19, 09:07  //  Jaki dobry radca prawny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Polecam Ci tę kancelarię bo korzystałem z ich pomocy właśnie w sprawach spadkowych.
https://cpkoscielniak.pl/sprawy-spadkowe-centrum-prawa-koscielniak-krakow/
Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Radca prawny Kościelniak oferuje fachową pomoc, jest rzeczowym, konkretnym i przy okazji naprawdę sympatycznym człowiekiem.

Sprawa wydawała mi się bardzo skomplikowana, jednak okazała sie mniej trudna niż początkowo
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-06-03, 22:31  //  Jaki dobry radca prawny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Niestety nie jestem w stanie polecić nikogo z Krakowa, ale na stronie: https://www.makarska-kancelaria.pl/ oferuje się kancelaria, która mimo tego, że jest spoza tych okolic jest godna uwagi. Są w stanie pomóc zarówno indywidualnym klientom jak i firmom i do każdego mają tak samo profesjonalne podejście.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-08-28, 03:22  //  Jaki dobry radca prawny w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Mnie pomógł ten radcaprawny-trojmiasto.pl. Pani Natalia posiada ogromne doświadczenie i udziela porad z zakresu wielu dziedzin prawa, od prawa rodzinnego, po gospodarcze czy tranzytowe. Obsługuje klientów biznesowych i indywidualnych. Świadczy usługi w zakresie stałej obsługi prawnej firm.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jaki dobry radca prawny w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!