Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski

Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2017-12-14, 13:56  //  Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski Odpowiedz z cytatem
potrzebuję kupić męski płaszcz taki przed kolano, najlepiej czarny
jaki materiał ,firmę polecacie
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-12-15, 07:56  //  Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski Odpowiedz z cytatem
Na początku napisz ile chcesz mniej wiecej na płaszcz przeznaczyć. Bo inne płaszcze możemy CI polecać jak masz na płaszcz jakieś 2 stówki, a inne jeśli mozesz się szarpnąć na coś droższego za tysiaka.

Jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za noszeniem płąszczy. Może dlatego, ze jestem osoba niska i moim zdaniem takim osobom w płaszczach jest po prostu kiepsko.

Zerknij sobie raczej tutaj:
https://ding.pl/promocje/kurtka-meska-sinsay,128342

Na Ding obecnie są namiary na dobre promocje na kurtki męskie w Sinsay, sklep ma spore wyprzedaże na ubrania.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-01-02, 12:37  //  Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski Odpowiedz z cytatem
error napisał: potrzebuję kupić męski płaszcz taki przed kolano, najlepiej czarny
jaki materiał ,firmę polecacie


Kilka firm, na które możesz zerknąć:
Medicine -sieciówka, ale ciuchy mają całkiem przyzwoite no i bardzo często są jakieś promocje
reserved
tommy Hifiger
ewentualnie Tokyo Laundry - firma dość mało znana w Polsce, a szkoda bo fasony jedne z ciekawszych
tak więc jesli jeszcze niczego nie kupileś sobie to możesz zobaczyć. Z doświadczenia wiem,że najlepiej jest kupować właśnie na takich wczesnych wyprzedażach, bo potem zostaje już to czego nikt nie chciał.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-23, 21:59  //  Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski Odpowiedz z cytatem
Nie mając żadnego pojęcia na temat płaszczów, lepiej nie sugerować się wyłącznie opinią innych. Warto spróbować samemu dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat. Moim zdaniem, bardzo pomocny może okazać się dla Ciebie artykuł dostępny na stronie: https://wiadomosci.bielsko.info/21622-jak-wybrac-idealny-zimowy-plaszcz-najwyzszej-jakosci . Dzięki niemu na pewno kupisz solidny i elegancki płaszcz zimowy dla siebie. Pamiętaj, że nie liczy się wyłącznie moda, ale też dopasowanie i to jak się w nim czujesz. W końcu to Ty go będziesz nosić Smile
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2020-12-30, 22:21  //  Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski Odpowiedz z cytatem
Tu zobacz jakie mają w ofercie dwurzędowe https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Plaszcze-meskie_Plaszcze-dwurzedowe-16176.html . Sam też zamawiam często w sieci a na pewno szukam co mi się podoba bo sklepach z których miałem okazję już korzystać. Nie lubię zakupów stacjonarnych, szczególnie wyprzedaży. Jak się wybieram to na mnie już nic nie ma, rozmiary wybrane z racji dużej popularności. A nie lubię wydawać dużo na ciuchy dlatego zakupy w regularnej cenie średnio mi pasują.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jaki dobry gatunkowo płaszcz męski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!