Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jaki deweloper

Jaki deweloper

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
panteros

Dołączył: 10 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-10, 13:38  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Macie sprawdzonego dewelopera? Chciałbym kupić nowe mieszkanie ze sprawdzonego źródła i chciałbym nawiązać współpracę z sprawdzoną firmą. Możecie mi kogoś polecić?
Reklamy
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-11-20, 22:47  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Wiesz najlepiej szukać w sieci opini o deweloperach na terenie danego miasta kto co poleca i odradza. To najlepsza opcja. Ja też tak robię szukając czego kolwiek. Teraz myślałam czy do urządzenia wnętrza nie lepiej wynająć taką firmę niż męczyć się samemu i nie być zadowolonym z efektu. Co myślicie ?
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-26, 12:53  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
A czy to prawda, że mdm uległ pewnej modyfikacji? Że zostały do niego włączone również mieszkania z rynku wtórnego?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-11-26, 13:32  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Tak. Obecnie o wiele wiecej osób jest w stanie sobie pozwolić na kupno mieszkania w programie. Można kupic w nim mieszkanie na rynku wtórnym, no i limity również są o wiele korzystniejsze. Wcześniej wiele osób narzekało na to,ze w programie nie ma wielu mieszkań na rynku pierwotnym. Obecnie nie mają już raczej na co narzekać. ....
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-10, 14:05  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
chcesz całkiem nowe mieszkanie wtedy trzeba się zorientować, który developer będzie godny zaufania, bo jednak różnie bywa.
thom23

Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 1
Post 2016-02-08, 15:10  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Polecam Ronson Development. Mam od nich mieszkanie w Warszawie, ale mają też inwestycje w kilku większych miastach. Przede wszystkim najważniejszym aspektem jest wiarygodność, ale co ważne to wysoki standard mieszkań i naprawdę atrakcyjne ceny. W Warszawie szczególnie polecam osiedle espresso Wola Wink
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2016-07-08, 00:19  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Jakby ktoś szukał dewelopera na terenie woj. województwa warmińsko-mazurskiego, rzućcie okiem na ofertę ciechbud-dzialdowo.pl/oferta/ - poza tym zajmują się budownictwem jednorodzinnym, wykonują też obiekty przemysłowe i biurowe.
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2016-07-25, 10:55  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się że dobry adwokat w Warszawie będzie widział kogo polecić. Przeciw nie jednemu deweloperowi toczą się różne sprawy karne. warto to sprawdzić pod tym kątek żeby nie nadziać się na minę. A też od razu może pomóc w całej procedurze kupna.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2016-09-09, 09:22  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Ale to zalezy od lokalizacji. Rzadko który deweloper buduje w całym kraju. Np na wschodzie jeden z największych to Wikana, . DObre lokalizacje i atrakcyjne ceny
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-09-11, 22:43  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
deweloper deweloperem, ale można też szukać po prostu w agencjach. ja tam lubię "recykling" mieszkań - jeżeli coś stoi puste, to po co budować kolejne? na terenie krakowa i okolic doradzą np nowodworski estates, dużo ofert mają, i mieszkalnych i biznesowych
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2016-10-01, 09:46  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Więc jeśli o wschodnią Polskę to ten będzie jeden z lepszych bo buduje także w Zamościu Rzeszowie i kilku innych miastach.
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2017-09-30, 16:16  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
A gdzie chcesz kupić nieruchomość? W Warszawie jest teraz sporo nowych inwestycji, zobacz sobie na przykład tutaj: berezynska46.pl - jak poprzeglądasz oferty to na pewno znajdziesz coś w Twoim przedziale cenowym i odpowiedniej lokalizacji.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-10-02, 05:09  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
zależy właśnie, gdzie się chce coś kupić. chociaż np brat kupował mieszkanie nad morzem bezpośrednio od inwestora i sobie bardzo chwali. kupował nowy apartament lubicz w rowach - doskonała sprawa pod wynajem turystom. teraz poslkie morze przezywa oblężenie w sezonie letnim i chwilę przed i po sezonie. dobra sprawa z taką inwestycją. ludzie bardzo chcętnie wynajmują i nie przejmują się wcale tym, że to trochę kosztuje - za urlop w ładnum miejscu jednak trzeba zapłacić, a mój brat sobie z tego spłaca kredyt jaki zaciągnął na to mieszkanie, sam nic nie dokłada Smile
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-10-23, 07:04  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Polecam sprawdzić:
opinie o deweloperze
jego wcześniejsze inwestycje
oraz fakt czy posiada coś takiego jak rachunek powierniczy - jest to rachunek, na który ludzie wpłacają pieniądze, po które deweloper moze sięgnać jedynie w sytuacji kiedy odda mieszkaine do użytku.

Zorientujcie się również czy deweloper znajduje się w Polskim Związku Firm Deweloperskich
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-11-28, 13:57  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Nie jest to moim zdaniem głownym kryterium dewelopera ale faktycznie mozna sprawdzić. Dobrze jest zorientować sie również czy realizowane są w okolicy targi nieruchomości, bo mozna zobaczyć jakie inwestycje są realizowane oraz porozmawiac w 4 oczy z deweloperami.

Ciekawą opcją moim zdaniem jest możłiwośc kupienia mieszkania pod klucz i coś takiego oferuje ten deweloper we Wrocławiu:
https://lokum-deweloper.pl/strefa-korzysci/lokum-pod-klucz

Wybieramy standard mieszkania i wprowadzamy się praktycznie na gotowe.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-02-11, 07:32  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
panteros napisał: Macie sprawdzonego dewelopera? Chciałbym kupić nowe mieszkanie ze sprawdzonego źródła i chciałbym nawiązać współpracę z sprawdzoną firmą. Możecie mi kogoś polecić?


Najlepiej poczytać sobie o poszczególnych firmach deweloperskich, w sieci jest wiele opinii. Poza tym zorientuj się jakie były ich wcześniejsze realizacje deweloperskie i zobacz jak te bloki wyglądają po latach i co o nich piszą osoby, które zdecydowały się na ich kupienie.

Sam obecnie również rozglądam się za mieszkaniem nowym i zamierzam wybrac sie niedrugi na targi nieruchomości, tak aby porozmawiać z deweloperami w cztery oczy. Zawsze można się dowiedzieć czegoś więcej niż z suchych informacji w sieci.
Interesuje mnie Wrocław i jak na razie najciekawszą inwestycją w mieście wydaje mi się Olimpia Port
https://investmap.pl/inwestycja/olimpia-port,2207.html
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-03-09, 11:24  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio trafiłem na bardzo ciekawa ofertę tu https://vantage-sa.pl/
Spory wybór mieszkań o różnym standardzie. Skorzystam z formularza kontaktowego, przedstawię swoje wymagania co do mieszkania w dobrej dzielnicy Wrocławia. Z tego co pisze w ofercie to doradca w ciagu 48 godzin przygotuje oferty i skontaktuje sie ze mna.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-06-27, 14:03  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Co z okolicami Warszawy? Najbardziej mnie interesuje Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, kogo polecacie? Jak na razie polecono mi home premium, wiem, że ruszyli ze sprzedażą apartamentw
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-07-22, 19:37  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Wybór dewelopera jest naprawdę trudny ze względu na to, że jest ich naprawdę wielu. Ja jednak polecam Ci przejrzeć ofertę tego: https://www.eurostyl.com.pl/ , bo jego oferta jest naprawdę ciekawa, szeroka i korzystna. Na pewno więc szybko znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-07-27, 15:22  //  Jaki deweloper Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobrze rozumiem czemu pytasz, moja znajoma zakupiła kiedyś mieszkanie od dewelopera który w trakcie ogłosił upadłość... długo walczyła o zwrot wpłaconych pieniędzy. Dlatego tak bardzo trzeba uważać i współpracować z tylko pewnymi firmami. Z deweloperów w Krakowie zobaczcie na ofertę https://www.superkrak.com.pl/ . To pewna firma, mają ogromne doświadczenie, ugruntowaną pozycję na rynku, sporo udanych inwestycji na koncie. Ich mieszkania są uważane za jedne z najbardziej atrakcyjnych w mieście.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jaki deweloper Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!