Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jaki architekt wnętrz w Warszawie

Jaki architekt wnętrz w Warszawie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-09-22, 12:32  //  Jaki architekt wnętrz w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Poszperałem trochę w sieci sprawdzając opinię o firmach zajmujących się designem w Warszawie. Chciałem Was zapytać o zdanie, kogo możecie polecić?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-09-24, 09:09  //  Jaki architekt wnętrz w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Jedna z lepszych projektantek w Warszawie:
projektmimo.pl/aranzacja-wystroj-wnetrz/

Na stronie zresztą możesz sobie przejrzeć jej projekty Zajmuje się projektowaniem zarówno wnętrz prywatnych jak i komercyjnych. Powinna zaprojektować wnętrze tak aby było i nowocześnie i przytulnie.

Myślę, że już na samym poczatku współpracy warto jest uzgodnić jakie masz oczekiwania i co Ci sie podoba a co nie. Tak aby uniknąć nieporozumień.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-16, 20:32  //  Jaki architekt wnętrz w Warszawie Odpowiedz z cytatem
A nie lepiej aranżacją własnych pomieszczeń zająć się samodzielnie? Nie ukrywam, że dla mnie byłaby to najlepsza opcja, bo bardzo lubię "bawić się" aranżacją wnętrz. Jeśli mowa o konkretnym stylu, to mnie akurat bardzo podoba się styl prowansalski i wiem, że na stronie http://bempire.pl/co-charakteryzuje-styl-prowansalski/ wiele się o nim dowiem. Właśnie siadam z kubkiem herbaty i zabieram się za czytanie. Bardzo chciałabym odmienić swój salon, bo jest już troszkę nudy, a taki styl bardzo mi się podoba.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-08-19, 23:55  //  Jaki architekt wnętrz w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz architekta to takiego który ma doświadczenie i jest na bieżąco z nowościami. Koniecznie niech bierze też pod uwagę kwestie klimatu w naszym kraju. Poczytaj sobie na https://www.internorm.com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/zmiany-klimatyczne-jak-chronic-dom-przed-przegrzaniem-latem odnośnie ochrony domu przed przegrzaniem. Naprawdę warto o tym pomyśleć na etapie projektu
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jaki architekt wnętrz w Warszawie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!