Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Jaki alkohol dla ukochanej ;-)

Jaki alkohol dla ukochanej ;-)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2016-11-23, 06:24  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie wódkę.Ani nie whiskey. Polecałbym bardziej ekskluzywne alkohole. Wiele zależy od preferencji danej dziewczyny. Jedna woli jakies dobre winko, druga woli likiery ( akurat moja nie przepadam za sheridanem tak więc w jej przypadku nie byłby to taki dobry zakup ).
Reklamy
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-11-23, 15:35  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Wino, likier to dobry pomysł Smile
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2016-11-24, 22:03  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Moja zdecydowanie lekkie wina, prosecco, albo sklodkie likiery czasem
Kasperek

Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 24
Post 2016-12-21, 15:23  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Ja zamawiałem ostatnio na imieniny dla żony zestaw win i mysle że to dobry i taki uniwersalny alkohol więc może coś takiego
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2019-07-06, 11:15  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Polecam samodzielnie spróbować zrobić wino
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2019-07-10, 10:26  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wino domowej roboty możemy przygotować z owoców, które akurat mamy pod ręką, ale nie tylko - ulubiony trunek zrobimy również ze zbóż, dżemów i niektórych warzyw, jak pomidor czy rabarbar. Dla wzbogacenia jego smaku można śmiało dodać bakalie albo miód. W sieci jest masa przepisów.

Całe wyposażenie, na przykład winiomierz, można znaleźć w sklepach intenretowych:
https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/densymetry-termodensymetry-i-alkoholomierze/winomierz-do-u%C5%BCytku-domowego/

W tym sklepie jest w dobrej cenie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-01-14, 19:41  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że każda dziewczyna uwielbia wina czerwone dlatego najlepiej będzie jak zorganizujesz jakąś romantyczną kolację, a jako prezent dasz czerwone wino, które razem wypijecie Smile Ja bardzo ucieszyłabym się z takiego gestu - uwielbiam prezenty które tworzą wspomnienia - są dla mnie najbardziej wartościowe Smile
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2020-03-19, 01:21  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
nie wiem czy alkohol dla kobiety to dobry pomysł. a nie lepiej coś pewnego typu buty https://butymodne.pl/polbuty-damskie-c5542.html ? kobiety uwielbiają modne dodatki i to będzie pewna rzecz. z alkoholem wiele ryzykujesz
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2020-07-24, 07:36  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Pytanie jaki alkohol najbardizej lubi i co jej po prostu najlepiej smakuje Wink Polecam po prostu dopytać się ukochanej jakie ma gusta oraz co chciałaby dostać. Ewentualnie kupić jej alkohol z działu, który sama próbuje najczęściej.

Zerknij sobie tutaj:
https://outletalkoholowy.pl/112-promocje-alkoholi

Na stronie masz różnego rodzaju promocje alkoholi. Postawilbym na jakies dobre prosecco.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2020-08-23, 04:52  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Ja chyba bym nie ryzykował, ale jak juz to słodkie wino. Zazwyczaj takie kobiety lubią. Może dołącz do tego wina dobrą książkę np tą https://www.taniaksiazka.pl/podroz-zycia-siostr-shergill-balli-kaur-jaswal-p-1386693.html To poruszająca ale i zabawna powieść o rodzinie, siostrzanych więziach i dziedzictwie. Przypomina co w życiu jest najważniejsze.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-11-04, 07:20  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Cóż, kobiety raczej preferują słodkie bądź półsłodkie produkty, wobec czego osobiście wybrałbym klasykę w najlepszym wydaniu, a konkretnie ripasso valpolicella . Jest to wyborne włoskie wino, o bogatym bukiecie z wyczuwalnymi nutami wiśnie i brzoskwini:)
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-03-20, 21:28  //  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Odpowiedz z cytatem
Kobiety z zasady wolą słabsze alkohole dlatego jeśli wybierać na prezent to właśnie takie. Ja osobiście lubię dostawać wino, szczególnie takie jakich jeszcze nie piłam, pochodzące z najlepszych winnic na świecie. Takim alkoholem można się delektować. A nie trzeba jechać za granicę aby takie kupić, są sklepy które zajmują się sprzedażą win z całego świata. Jeden z takich sklepów to Wine Express. Mają konkurencyjne ceny.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Jaki alkohol dla ukochanej ;-) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!