Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jaka tkanina tapicerska

Jaka tkanina tapicerska

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2019-05-09, 10:19  //  Jaka tkanina tapicerska Odpowiedz z cytatem
Gdzie kupić i jaką tkanine wybrać do wytapicerowania kanapy? Nie chcę kupować nowego mebla a jednak trzeba byłoby wymienić w nim obicie.
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-05-09, 11:49  //  Jaka tkanina tapicerska Odpowiedz z cytatem
Tkanin polecam poszukać sobie w tym sklepie https://tapicerski.pl - mają tam bardzo duży wybór tkanin którymi możesz obić sofę.
Najważniejsza tutaj jest gramatura – im wyższa gramatura, tym grubsza tkanina, choć to nie jedyny sposób na mocną tkaninę, znacząco na nią wpływa.

Kanapa jest meblem, który jest intensywnie eksploatowany, nie warto jest kupować najtańszej tkaniny bo potem będziesz żałował tylko, ze nie zainwestowałeś w coś lepszego.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-06-01, 10:27  //  Jaka tkanina tapicerska Odpowiedz z cytatem
Będę musiał przejrzeć tą ofertę. Póki co jednak znalazłem świetnej jakości tkaniny lniane wprost od producenta Linen Partner. Każdy kto szyje, powinien sprawdzić tą ofertę. Mamy tutaj do wyboru bowiem materiały o różnym splocie, ciekawej fakturze, odmiennej wadze i barwieniu. Jestem przekonany, że każdy wybierze tutaj coś idealnego dla siebie:).
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jaka tkanina tapicerska
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!