Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Jaka przychodnia zdrowia w Warszawie

Jaka przychodnia zdrowia w Warszawie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-03-26, 06:22  //  Jaka przychodnia zdrowia w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Do której nie ma kolejek?

Byłem zapisany do dwóch i kolejki są niesamowite
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-03-26, 07:40  //  Jaka przychodnia zdrowia w Warszawie Odpowiedz z cytatem
riddle napisał: Do której nie ma kolejek?

Byłem zapisany do dwóch i kolejki są niesamowite


Jesli chodzisz na narodowy fundusz zdrowia to nic dziwnego,że są kolejki. Pacjentów jest wielu, lekarzy już mniej.
Jeśli nie chcesz czekać w kolejkach na przyjęcie to proponowałbym zapisać się do centrum medycznego Enel Med:
https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/

Mają wielu specjalistów. Zatrudniają poza tym lekarzy o najwyższym stopniu kompetencji. Aż 95% z nich posiada II stopień specjalizacji.

W Warszawie jest wiele placówek.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2018-04-11, 20:55  //  Jaka przychodnia zdrowia w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Jestem pacjentem przychodni KEN na Ursynowie i nie narzekam, nie było jeszcze sytuacji bym się nie dostał do lekarza w miarę potrzeby. Z dzieciakami też jeżdżę, nie kłamiąc w zeszłym rok raz jeden musiałem skorzystać z prywatnej wizyty, a tak to zawsze na NFZ w naszej przychodni. Przez telefon się bez problemu zapisujemy, Panie zawsze pomocne w rejestracji, lekarze nie patrzą na zegarek.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Jaka przychodnia zdrowia w Warszawie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!