Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Jaka metoda nadruku na koszulkach jest najlepsza

Jaka metoda nadruku na koszulkach jest najlepsza

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-10-24, 09:10  //  Jaka metoda nadruku na koszulkach jest najlepsza Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich Wiem,ze pytanie jest dość hermetyczne ale może ktoś ma jakieś pojęcie w temacei? Mianowicie chciałbym zamówić do firmy koszulki z nadrukiem i zależy mi na czymś co:
tak szybko się nie spierze
będzie niedrogie
będzie możliwy wydruk w kolorze ( chodzi tutaj o full logo na koszulce z przodu).
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2017-10-25, 06:55  //  Jaka metoda nadruku na koszulkach jest najlepsza Odpowiedz z cytatem
krawczyk napisał: Witam wszystkich Wiem,ze pytanie jest dość hermetyczne ale może ktoś ma jakieś pojęcie w temacei? Mianowicie chciałbym zamówić do firmy koszulki z nadrukiem i zależy mi na czymś co:
tak szybko się nie spierze
będzie niedrogie
będzie możliwy wydruk w kolorze ( chodzi tutaj o full logo na koszulce z przodu).


W ilu sztukach chcesz sobie zamówić te koszulki? Bo jeśli powyżej 5 to opłaci Ci się wydrukować to sitodrukiem Jest to chyba najpopularniejsza metoda druku. I w sumie nic dziwnego bo:
można drukować w kolorze ( chociaż może byc lekki problem z full kolorem, ale bedziesz musiał dopytać się w firmie w tym specjalizującej się)
nie spiera się
No i nie trzeba jakichś tam wielkich nakładów druku
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Jaka metoda nadruku na koszulkach jest najlepsza
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!