Forum Banzaj.pl » Militaria » Jaka luneta noktowizyjna?

Jaka luneta noktowizyjna?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2015-11-26, 14:43  //  Jaka luneta noktowizyjna? Odpowiedz z cytatem
Szukam lunety noktowizyjnej. Od razu zaznaczam, że interesuje mnie tylko dobry sprzęt. Ma ktoś z Was rozeznanie co obecnie jest wartego uwagi na rynku?
Reklamy
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-11-27, 14:59  //  Jaka luneta noktowizyjna? Odpowiedz z cytatem
Dużo zależy też do tego, do czego potrzebujesz tego typu sprzęt.
Mało napisałeś więc ciężko wskazać jakiś konkretny model. Jedynie mogę Ci napisać, że moim zdaniem sprzęt Armasight jest wart uwagi.
Ale to dostaniesz chyba tylko na zagranicznych portalach. W każdym razie ja swój sprzęt kupowałem na amazonie, bo w polsce nie był dostępny.
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-11-28, 11:30  //  Jaka luneta noktowizyjna? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o Armasight, to bez problemu dostaniesz już też w Polsce Exclamation W necie w Spy Optic masz spory wybór, więc tam szukaj co Cię interesuje Cool
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2015-11-28, 22:41  //  Jaka luneta noktowizyjna? Odpowiedz z cytatem
Dzięki za podpowiedzi. Przeszukałem sklep i chyba najodpowiedniejszy dla mnie jest ten model wielozadaniowy-noktowizor-armasight-spark-core Może ktoś z Was miał i może się wypowiedzieć? A co do samego sklepu to Bartek korzystałeś? Sprzęt jest drogi, więc czy w razie czego nie robią problemów z gwarancją?

wielozadaniowy-noktowizor-armasight-spark-core.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  9.42 KB
 Odsłon:  10740 raz(y)

wielozadaniowy-noktowizor-armasight-spark-core.jpg

bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-11-29, 21:25  //  Jaka luneta noktowizyjna? Odpowiedz z cytatem
Korzystałem. Kupowałem tam dla siebie fotopułapki i lornetkę. Ja nie miałem potrzeby nic reklamować więc się nie wypowiem na temat tego jak załatwiają sprawy z reklamacją Exclamation Co do samej obsługi sklepu jak dla mnie na duży plus, bo potrafią dobrze doradzić i pomóc jeśli ma się jakieś problemy z konfiguracją sprzętu (ja miałem w przypadku fotopułapki). Zresztą poczytaj sobie jeszcze jakieś opinie w necie o nich to zobaczysz co ludzie piszą Exclamation

Spajder napisał: Przeszukałem sklep i chyba najodpowiedniejszy dla mnie jest ten modelwielozadaniowy-noktowizor-armasight-spark-core


Co do samego modelu, który podałeś to dużo dobrego słyszałem o tej technologii core, dlatego sprzęt może być całkiem dobry Smile
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Jaka luneta noktowizyjna?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!