Forum Banzaj.pl » Gadżety » Jaka latarka?

Jaka latarka?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Wemb

Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 28
Post 2015-10-30, 06:19  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał: Petzl to juz klasa sama w sobie, tylko kosztuje też dośc sporo. Ostatnio te olight mają dobrą renomę

olight owszem, ja mam nowy nabytek od nich - latarka 5 cm a świeci że ho!

resor napisał: Ile lumenów? Nie lepiej biegać w oświetlonych miejscach?

jak mieszkasz na wsi to nie jest to takie proste :/
nie wiem właśnie ile Lumenów, myślę że 300 powinno wystarczyć - jak sądzicie?

Deer napisał: https://www.militaria.pl/petzl/latarka_czolowa_petzl_tikka_r_active_(e92rc)_p23396.xml

jako czołówkę polecam petzla, dla mnie w tej kategorii najlepsze świecidełka Very Happy

przyznam że nie znam tej marki, ale z tego co już się o niej pisze to faktycznie dobra
Reklamy
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-30, 16:09  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
resor napisał:

Patrz punkt pierwszy, latarka ma być mała.
to nie ja pisałam ;]
resor napisał:
No to to już po prostu bajera Smile
możliwość przypięcia lub zaiweszenia to nie bajer ,,to funkcjonalność
Deer napisał: https://www.militaria.pl/petzl/latarka_czolowa_petzl_tikka_r_active_(e92rc)_p23396.xml


jako czołówkę polecam petzla, dla mnie w tej kategorii najlepsze świecidełka Very Happy
to nie głupie;] choć będzie wyglądał jak górnik ale za to ręce wolne ;]
resor napisał: \
Ile lumenów? Nie lepiej biegać w oświetlonych miejscach?
chyba nie biegasz zbyt często? ja mam tak ,że trasa ,którą lubie biegać latem,wiosną , wczesną jesienią nie wymaga oświetlenia , aale teraz juz tam jest ciemno, a trasa faaaajna
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-11-05, 20:26  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
Deer napisał:
polecam spróbować na prawdę fajna sprawa

Byłem, kupiłem i mogę wydać pozytywną opinię Smile
Kimiko napisał:
Petzl to juz klasa sama w sobie, tylko kosztuje też dośc sporo. Ostatnio te olight mają dobrą renomę

A co to znaczy, że latarka to klasa sama w sobie?
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-11-06, 08:34  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
Deer napisał:
polecam spróbować na prawdę fajna sprawa

Byłem, kupiłem i mogę wydać pozytywną opinię Smile


fajnie;) taka mała rzecz, a cieszy Smile

Kimiko napisał:
Petzl to juz klasa sama w sobie, tylko kosztuje też dośc sporo. Ostatnio te olight mają dobrą renomę

A co to znaczy, że latarka to klasa sama w sobie?[/quote]

klasa sama w sobie oznacza, że jak ktoś się troszkę w latarkach orientuje i usłyszy/zobaczy petzla to wie, że to zajebista latarka, że jakościowo rewelacja, że wygodna, bardzo trwała, bardzo dobrze świeci...To tak jak ludzie znający się na autach wiedzą, że starszej generacji mercedesy to auta nie do zajechania, tak znający się na latarkach wiedzą,że petzl to takie merce wśród latarek:))))
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-11-09, 22:24  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
ciekawe podsumowanie. Na przyszłość proszę od razu o takie wypowiedzi a nie tak ogólnikowo. Uważasz się za znawcę latarek?
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-11-17, 14:40  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
A co to znaczy, że latarka to klasa sama w sobie?
pewnie chodziło,że w kategorii latarek ta marka jest znana i wysoko stoi w rankingu najlepszych latarek
resor napisał: ciekawe podsumowanie. Na przyszłość proszę od razu o takie wypowiedzi a nie tak ogólnikowo. Uważasz się za znawcę latarek?
nie trzeba byc znawcą we wszytskim, wystarczy jak kiedys beziesz potrzebował kupic jakis taki gadzet,latarek lub co innego, i przesiedzisz kilka godzin lub dni ,poczytasz i będziesz wiedział na co zwracac uwagę. Można tez napisac na forum i żądać odpowiedzi i kilkoma argumentami za i przeciew każdemu modelowi
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-11-24, 07:00  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
Już dawno przesiadłem się na system latarek ledowych które są zdecydowanie bardziej wydajniejsze, trwałe od tych tradycyjnych.
Są też całkiem tanie. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych.
pomyslova

Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 4
Post 2015-12-11, 13:29  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
olight.....mam od 3 lat, rewelacja
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2016-01-04, 21:12  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
pomyslova napisał: olight.....mam od 3 lat, rewelacja

bo to dobry sprzet
jakis konkretny model ?

tomekmoskwicz napisał: Już dawno przesiadłem się na system latarek ledowych które są zdecydowanie bardziej wydajniejsze, trwałe od tych tradycyjnych.
Są też całkiem tanie. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych.

innych niz led juz sie raczej nie uzywa, a wiekszosc kupionych w ostatnich latach jest ledowa

Deer napisał:

klasa sama w sobie oznacza, że jak ktoś się troszkę w latarkach orientuje i usłyszy/zobaczy petzla to wie, że to zajebista latarka, że jakościowo rewelacja, że wygodna, bardzo trwała, bardzo dobrze świeci...To tak jak ludzie znający się na autach wiedzą, że starszej generacji mercedesy to auta nie do zajechania, tak znający się na latarkach wiedzą,że petzl to takie merce wśród latarek:))))

petzl ma najwieksza renome wsrod czolowek, glownie za jakos w stosunku do ceny
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2016-01-05, 14:29  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
pomyslova napisał: olight.....mam od 3 lat, rewelacja

bo to dobry sprzet
jakis konkretny model ?
można wybierac od małych po duże

tomekmoskwicz napisał: Już dawno przesiadłem się na system latarek ledowych które są zdecydowanie bardziej wydajniejsze, trwałe od tych tradycyjnych.
Są też całkiem tanie. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych.
wydajniesze, trwałe, tansze, i eko !
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2016-02-24, 20:04  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
generalnie czolowki, w tym olight to raczej niewielkie urządzenia, bo to nosisz na glowie, i wg mnie ich wielkosc jest raczej podobna
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2016-02-26, 15:59  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
a jak nie chcesz czołówki, to latarki olight poza tym ,że świecą super to niektóre ważną nie więcej niż 50 gram, więc niemal nie czujesz, że ją niesiesz.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-03-03, 23:41  //  Jaka latarka? Odpowiedz z cytatem
pomyslova napisał: olight.....mam od 3 lat, rewelacja

jaki model konkretnie?

rose napisał:

tomekmoskwicz napisał: Już dawno przesiadłem się na system latarek ledowych które są zdecydowanie bardziej wydajniejsze, trwałe od tych tradycyjnych.
Są też całkiem tanie. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych.
wydajniesze, trwałe, tansze, i eko !

innych zdecydowanie nie warto już nawet kupować. tylko ledowe torzą jakość, są w dobrej cenie i są trwałe.

milo00 napisał: generalnie czolowki, w tym olight to raczej niewielkie urządzenia, bo to nosisz na glowie, i wg mnie ich wielkosc jest raczej podobna

wielkość latarki a ilość lumenów czyli jej moc nie zawsze idą w parze. można mieć świetną, mocną czołówkę spokojnie. z resztą nawet od olight.
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Jaka latarka? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!