Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » jaką golarkę wybrać

jaką golarkę wybrać

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
klara.kopiec

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 23
Post 2015-06-02, 21:54  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Jakiej golarki używacie? Mój narzeczony używał do tej pory jednorazowych, ale chcę mu kupić elektroniczną. Podpowiedzcie jakie są dobre. Po moim krótkim researchu myślę o takiej:
Reklamy
__karmel__

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-09, 16:45  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Ja mam phillipsa, ale z brauny też są niezłe. Myślę, że taka jaką proponujesz będzie ok.
borsuk

Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 27
Post 2015-06-09, 16:47  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Ta jest spoko
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2015-07-09, 10:20  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
a czym się kierować ogólnie przy zakupie maszynki mężczyźnie? trochę zielona jestem w tym temacie Smile bródka i średniej długości włosy
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2015-08-12, 12:24  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
@karinaina zwróć uwagę na specyfikację produktu. Jeżeli chodzi o brauna to jak najbardziej marka godna polecenia, aczkolwiek oni mają mnóstwo modeli więc musisz trochę poczytać. Ja też mam brodę więc ze swojej strony mogę polecić serię 7 ale nie wiemy ile chcesz przeznaczyć na prezent. Ja kierowałem się tym, że golarki te mają po pierwsze system trójfazowy golenia, po drugie trymer między ostrzami a po trzecie jak raz na jakiś czas rezygnuje z brody - obrotową głowice która dopasowuje się do twarzy. Jak dasz więcej informacji to na pewno coś wybierzemyt. Pozdrawiam
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 19:50  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Ta, którą wybrałaś wydaje się spoko. Myślę że do paru stów zmieścisz się w mega profesjonalnej.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-04-26, 14:58  //  Odpowiedz z cytatem
Teraz coraz więcej mężczyzn zapuszcza sobie brodę bo jest to po prostu modne. Może kup mu coś do jej pielęngnacji? Wiem, że Beardman ma całą kolekcję kosmetyków własnie do pielęgnacji brody, ale i także kosmetyki po goleniu. Myślę, że to też by był fajny prezent
bodzio46

Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 9
Post 2016-11-17, 21:59  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Seria Brauna 7 jest bardzo dobra ale warto zastanowić się czy nie lepiej trochę dołożyć i kupić serie 9. Jest ona bardziej ekskluzywna i świetnie nadaje się na prezent. W zestawie dostajesz stacje która za dotknięciem przycisku zapewnia ładowanie, higieniczne czyszczenie, smarowanie, wybór programu i suszenie. Dzięki temu golarka jest jak nowa każdego dnia.
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2016-11-30, 21:31  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Też miałem dylemat i w końcu dołożyłem. Nie wiem jak seria 7 ale 9tka jest świetna. Mnie skusiła ta technologia pozwalająca na dostosowywanie się golarki do gęstości zarostu i stacja czyszcząca dzięki czemu golarka jest zawsze czysta i gotowa do działania Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-12-19, 11:45  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
A może coś takiego: Firma Łucznik ma bardzo dobre urządzenia, ja mam zamiar kupić sobie tą golarkę właśnie
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-01-17, 22:14  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
ja noszę zarost i do ogarnięcia go super mi się sprawdza beard designer, kilka chwil i broda równo przycięta, wcześniej dobre przycięcie zajmowało mi dużooo czasu i nerwów, bo zawsze coś tam się działo nie tak jak chciałem
Samson

Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 28
Post 2017-02-27, 19:20  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Teraz podobno furorę robi oneblade od Philipsa - małe urządzenie a podobno w sprzedaży bije na głowę typowe golarki. Sam jeszcze nie testowałem.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-04-23, 09:53  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
[quote="ryjek"]A może coś takiego: Firma Łucznik ma bardzo dobre urządzenia, ja mam zamiar kupić sobie tą golarkę właśnie[/q
Dla mnie taka z galerialucznik.pl wydaje się wystarczająca bo przyznam szczerze nie jestem systematyczny haha. Te inne propozycje też w porządku, brat będzie miał urodziny i chyba kupię mu jedną z tych co proponujecie.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-12-12, 12:18  //  jaką golarkę wybrać Odpowiedz z cytatem
Teściowi kupiłem beard designer i też podziela moją opinię, obsługa tego sprzetu jest banalnie prosta a daje też spore pole do popisu, bo jest dużo opcji długości wlosków, nic nie szarpie, bateria dlugo trzyma, lepszego sprzetu do brody nie ma
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  jaką golarkę wybrać
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!