Forum Banzaj.pl » Hydepark » Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej?

Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Adam889

Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 1
Post 2016-03-03, 14:03  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
Czesc, chciałem się was zapytać czy znacie jakąś dobrą firmę która może zorganizować imprezę integracyjna dla około 30 osób ? Szukałem takich firm i powiem wma ze trochę ich jest, mam wstępne wyceny i nie jest to tania impreza wiec wolałbym aby robiła to sprawdzona firma.

Możecie coś polecić ?
Reklamy
abar33

Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 1
Post 2016-03-03, 14:11  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
Sprawdź sobie ta ofertę crusar4rally.eu/oferta/firmowe-imprezy-i-wyjazdy-integracyjne/ nam ta firma organizowała taką imprezę połączona z wyjazdem integracyjnym i było rewelacyjnie.
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-07-19, 06:10  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
Przecież możecie sami zorganizować imprezę integracyjną! . Myślę, ze warto tam zorganizować imprezę. Obsługa jest bardzo dobra, sala duża. Nie będziesz musiał się za bardzo męczyć przy organizacji.
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2016-09-03, 19:46  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
DrivingExperience organizuje ciekawe imprezy samochodowe[/url]. Są one niesamowite, ponieważ dostarczają wiele emocji. Poza tym jest to bardzo oryginalne i niesamowite rozwiązanie.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-09-03, 16:52  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
U nas imprezy integracyjne organizuje od jakiegoś już czasu firma "Tropem Przygody". Naprawde rewelacyjnie się spisują, zawsze coś fajnego wymyslają Smile
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2018-01-10, 13:01  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
Fajną ofertę wynajmu sal konferencyjnych mają w Rzeszowie . Zobaczcie tylko, jakie ładne wnętrza mają Shocked Very Happy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-22, 15:57  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
Do takiej organizacji imprez firmowych wynajmij Catering Arts. oni akurat maja doświadczenie w tej kwestii, bo organizują catering na konferencje i różne eventy.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2019-03-30, 12:17  //  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem taka agencja eventowa wrocław na pewno sprawdzi się u was pod wieloma względami. Każdy znajduje fajne propozycje jeżeli chce.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Jaka firma do organizacji imprezy integracyjnej?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!