Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Jaka fajna bluza

Jaka fajna bluza

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 879
Post 2017-09-25, 12:37  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Gdzie można kupić jakieś fajne ,i nie drogie męskie bluzy?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2017-09-25, 14:03  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Polecam poszukać sobie w necie. O wiele bardziej opłąca sie kupować przez internet niż stacjonarnie. Nie dość,że jest o wiele większy wybór to jeszcze ceny niższe.

Rozejrzyj się w Answear

W sklepie jest spory wybór bluz z kapturem. Polecam firme Dissident. Naprawdę dobrajakośc.
No i duży plus dla Answear za to,że jest darmowa dostawa i zwrot.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 528
Post 2017-10-19, 11:41  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
draco napisał: Gdzie można kupić jakieś fajne ,i nie drogie męskie bluzy?


Denley. Niewysokie ceny ponieważ bluze w promocji mozńa kupic tam za 50 zl. A jakośc w stosunku do ceny super. Mialem ze sklepu kilka ciuchów, wszystko nosiło się bardzo wygodnie, tak więc osobiście jestem bardzo zadowolony. Polecam zaglądać sobie w sklepie do zakładki ostatnie sztuki. Wprawdzie problem jest tam czasami z rozmiarem, bo wiadomo,że w takich miejscach zostają albo małe ubrania albo duże , ale warto bo wtedy kupisz sobie coś z rabatem prawie 70%.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2017-11-13, 09:31  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Polska produkcja tekstylna jest na naprawdę wysokim poziomie jakościowym.
Fakt, może i jest lekko droższa od zagranicznej, ale pod względem wzornictwa, fasonu czy jakości wykorzystanych materiałów bardzo często przewyższają importowane ciuchy.
Np odzież sportowa czy patriotyczna - jest kilka wyróżniających się marek.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2020-07-03, 10:30  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
podbiam
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-07-06, 07:06  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Sam ostatnio szukałem dla siebie jakiejś konkretnej bluzy i szczerze powiedziawszy, jest problem z sieciówkami. Niby bluz jest tam sporo, ale jakościowo bywa róznie. NIe lubie kupować sobie czegos co po pierwszym praniu już będzie wyglądało jak mocno używane. Kupuję rzadko, jestem w stanie dać za ubranie więcej ale liczę na to, ze będzie wykonane dobrze Tak abym nie musiał go często wymieniać.

Jeśli interesuje Cię porządna bluza z kapturem męska, zerknij sobie na stronę. W sklepie Ombre macie dobrej jakości ubrania, no i obecnie jest tam niezła wyprzedaż.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 908
Post 2020-08-10, 11:47  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Bardzo polecam skład 50%bawełna 50%wiskoza. Mam kilka takich bluzek i są nie do zdarcia (prane zazwyczaj w 30stu st., czasem w 40stu). Rzadko niestety spotykam takie zestawienie. Ale w niektórych sklepach się znajdzie.

Jeśli chodzi o bluzy to polecam sklep Frazesy

ciekawe wzory (szczególnie bluzy fullprint)

dobre wykonanie ciuchow

jak również szybka wysyłka
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 394
Post 2020-11-30, 09:37  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
W sieci teraz dostaniesz wszystko i to w naprawdę dobrych cenach. Ja się już przerzuciłem z zakupów stacjonarnych, naprawdę można tak i zaoszczędzić i jeszcze na spokojnie mierzyć sobie w domu. Bluzy , kamizelki mają tutaj https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Kamizelki-meskie_Kamizelki-sportowe-16172.html . Zdjęcia przedstawiają realne ubrania, jak paczka przyjdzie do domu to się na pewno nie zawiedziecie.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2021-10-06, 20:30  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
A może teraz na chłodne, jesienne dni bardziej adekwatny będzie rozpinany sweter męski ? W Lanieri Fashion znajdziesz szeroki wybór i polecam producenta ze względu na wysoką jakość materiałów i bardzo dobrze skrojone ubrania.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-11-24, 10:14  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Warto popatrzeć na skład, żeby była z naturalnych materiałów, np. bawełny
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-10-19, 12:32  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Ja szczerze mówiąc, uwielbiam zakupy w sieci. Ostatnio zaintrygowały mnie oferty na stronie sklepu https://www.cinamoon.pl/kobiety-odziez-damska i kilka rzeczy wpadło mi w oko. Jeśli kiedykolwiek zamawialiście tam, dajcie znać, bo powiem szczerze, że sama chciałabym zamówić kilka rzeczy.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 326
Post 2023-09-01, 11:42  //  Jaka fajna bluza Odpowiedz z cytatem
Bluzy męskie bez zamka to świetny wybór na chłodniejsze dni. Oto kilka propozycji, które polecam: https://styl.fm/newsy/353165.bluzy-meskie-bez-zamka-oto-5-najciekawszych-propozycji
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Jaka fajna bluza
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!