Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Jaką drukarnię polecicie

Jaką drukarnię polecicie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2021-11-04, 08:47  //  Jaką drukarnię polecicie Odpowiedz z cytatem
Planuję wydrukować trochę wizytówek dla firmy. I szukam drukarni, w której takie zamówienie mozna złożyć. Doradzicie kogoś z dobrymi cenami?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2021-11-04, 10:27  //  Jaką drukarnię polecicie Odpowiedz z cytatem
Od siebie polecam to miejsce:
Drukarnia Fingerprint w Łodzi
Na stronie jest ich oferta. W zasadzie to nie mam się tutaj do czego przyczepić, mam porównanie z wieloma innymi drukarniami i na dzień dzisiejszy jest to najlepsza drukarnia, z jakiej usług korzystałem. Bardzo dobra jakość wydruku i wykorzystanego papieru. Wszystko na plus Zamawialiśmy wizytówki z tej drukarni i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Szybka realizacja, drukarnia jest terminowo, obyło się bez opóźnień. Bardzo szeroki wybór produktów i materiałów Na stronie jest również czytelny cennik.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-10-11, 09:51  //  Jaką drukarnię polecicie Odpowiedz z cytatem
Ja mogę zostawić ci namiar na nich https://www.copyshop.krakow.pl/ . Jeśli chodzi o zakres usług to jest bardzo szeroki. Kalendarze, plakaty czy wizytówki, których szukasz. Dobre ceny, promocje. Dostawa pod wskazany adres. Dobry papier, wysoka jakość wydruku. Takie wizytówki będą dobrą reklamą.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-11-29, 20:52  //  Jaką drukarnię polecicie Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, ja z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o reklamę, czy marketing firmy to najważniejsza jest spójna reklama. Warto jest zgłosić się do firmy, która ma w swojej ofercie projektowanie graficzne i stworzy dla was wszystko: wizytówki, ulotki, plakaty, naklejki itp. Szczególnie polecam wam usługi tej firmy https://goodproject.pl/projektowanie-graficzne/
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Jaką drukarnię polecicie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!