Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Jaką balustradę polecacie na balkon

Jaką balustradę polecacie na balkon

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-09-12, 11:32  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
Co będzie lepsze?Drewno czy może metal? Generalnie dom w tradycyjnym stylu.
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-09-12, 12:52  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
Jesli dom jest w tradycyjnym stylu,polecam zdecydować się na balustradę kutą:
https://twojdom.eu/kute-bramy-i-balustrady-wyjatkowa-elegancja-i-trwalosc-w-jednym

Balustrada taka jest wykonana porządnie, bardzo solidna oraz na długie lata.

Na drewno chyba bym sie osobiscie nie zdecydował.Należe do osób leniwych i nie chciałoby mi się go impregnować, a jednak drewno wymaga o wiele większej troski w pielęgnacji niż metal.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-11-28, 14:08  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
Jakie meble na balkonie macie? Ja się dopiero urządzam i zastanawiam co na nim powinno do odpoczynku się znaleźć. Jeśli nie macie pomysłu to o fotelach ogrodowych ciekawy wpis znalazłam tutaj, myślę, że to może być naprawdę dobre rozwiązanie. W domach także widuję takie fotele, są bardzo wygodne i trwałe.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-09-10, 16:54  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
Na balkonie ja mam metalowe balustrady i sprawdzają się dobrze, są też stylowe i pasują mi do kompletu meblowego który tutaj https://zumm.pl/komplet-balkonowy zamówiłam rok temu. Jak szukacie do siebie mebli też to zdecydowanie wam to polecam jednak.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 342
Post 2022-05-02, 08:23  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
A ja uważam, że dzisiaj ciekawym wyborem mogłyby być na pewno balustrady całoszklane. Trendy w budownictwie idą w stronę prostoty, a szkło idealnie się w tę myśl wpisuje. Widziałam na stronie https://esglas.pl/oferta/balustrady-caloszklane/ rózne przykłady takich propozycji na balkon i nie dziwię się, że coraz więcej osób się decyduje na takie wykończenie. Ja powoli myślę o budowie domu i właśnie w taki sposób chciałabym zrobić swój balkon.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-05-03, 14:24  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
Uważam, że warto inwestować w balkon czy taras, bo można mieć dodatkowy pokój. Dobrym pomysłem jest też zabudowa balkonu warszawa, bo powiększy mieszkanie. Takie realizacje można zlecić firmie Widex Aluminium. Wykonują m.in. zabudowy ramowe i bezramowe. Do klientów podchodzą indywidualnie, a dodatkową korzyścią jest to, że pierwsze konsultacje są bezpłatne.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2023-07-31, 22:10  //  Jaką balustradę polecacie na balkon Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem balustrada szklana jest doskonałym sposobem na dodanie nowoczesnego i stylowego wyglądu, zapewniając jednocześnie ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Ponadto są łatwe w montażu i wymagają minimalnej konserwacji.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Jaką balustradę polecacie na balkon
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!